به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، متن کامل اطلاعیه باشگاه سپاهان اصفهان که روی خروجی سایت آن باشگاه قرار گرفته، به شرح زیر است: " ضمن احترام به هواداران و پیشکسوتان بزرگ باشگاه محترم پرسپولیس تهران و عذرخواهی از آنان مجبور به شکایت از محمد رویانیان به کمیته انضباطی به دلیل تهمت ها و اظهارات بی ‍ سند و مدرک اخیرشان در رسانه ملی و در برنامه ورزش و مردم هستیم.

دو باشگاه سپاهان اصفهان و پرسپولیس دو فرزند مکتب همیشه جاوید شاهین هستند، اما محمد رویانیان با سخنان بی استناد و نسنجیده خود ما را مجبور به این شکایت می کنند و روابط دو باشگاه کهن را خواسته یا ناخواسته تیره و تار می کند.

محمد رویانیان در حالیکه فصل قبل تیم فوتبال سپاهان در کوران مسابقات خود در لیگ قهرمانان آسیا بود، با بازیکنان ما شخصا در حال مذاکره بود و ما نیز اعتراضی به اقدام ایشان نکردیم، اینبار بدون هیچ استنادی از مذاکره سپاهان با بازیکنان پرسپولیس سخن می گوید. مدیرعامل محترمی که همیشه شعار رعایت مباحث اخلاقی و فرهنگی در ورزش سر می دهد، چطور اینگونه بدون هیچ مدرک و سندی این سخنان را در رسانه ملی مطرح کند و به سایرین تهمت می زند.

آقای رویانیان! باشگاه سپاهان با هیچ کدام از بازیکنان شما مذاکره نکرده و اطمینان داشته باشید سخنانی که بر زبان آوردید، هیچ پایه و اساسی نداشته است.

آقای رویانیان از آتش زدن نمایندگی پرسپولیس در اصفهان سخن گفته است و شاید سعی کرده اند با استناد به این موضوع، در آستانه دیدار فینال جام حذفی خواسته یا ناخواسته برای سپاهان حاشیه سازی کنند. یک بار دیگر به ایشان یادآور می شویم طبق اعلام هیئت فوتبال استان اصفهان باشگاه پرسپولیس در این استان هیچ نمایندگی ندارد و نامه ای از باشگاه پرسپولیس مبنی بر معرفی نمایندگی در اصفهان به هیئت فوتبال ارسال نشده است.

متاسفیم که در آستانه دیدار دو تیم در فینال جام حذفی این سخنان را بر زبان آوردید و ما نیز مجبور به پاسخگویی و شکایت شدیم. ای کاش یاری می کردید با آرامش و به دوری از حاشیه های کاذب، به استقبال این دیدار می رفتیم.

صحبت های شما در این برهه و در آستانه دیدار حساس فینال جام حذفی ما را نگران کرده است. در حالیکه همه چیز برای برگزاری یک دیدار جوانمردانه همراه با همکاری ما برای مراسم خداحافظی بیاد ماندنی اسطوره فوتبال ایران مهدی مهدوی کیا آماده شده بود، صحبت های شبهه برانگیز شما دو روز مانده به دیدار فینال جای نگرانی و تامل دارد.

باشگاه سپاهان برای دفاع از حقوق خود از حضرتعالی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می کند و لازم است تا با مدرک و سند پاسخگوی اظهارات تان باشید. اطمینان داشته باشید اگر در کمیته انضباطی محرز شود که حتی یک نفر از باشگاه سپاهان با بازیکنان شما مذاکره ای داشته است، این باشگاه با وی برخورد و در رسانه ها از شما و باشگاه پرسپولیس عذرخواهی می کند و چنانچه ثابت شد صحبت های شما اشتباه و به دور از واقعیت بوده، تصمیم بگیرید در گفتارتان تجدید نظر کنید و به دیگران بدون مدرک تهمت نزنید. "