• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38931

  مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی با بیان اینکه بازیکنان فوتبال نباید به تیم‌های خود خیانت کنند، گفت: متاسفانه اواخر فصل شیطنت‌هایی صورت می‌گیرد و فدراسیون فوتبال باید با این مسائل عاقلانه برخورد کند.

  پارس : جعفر جعفری در گفتگو با مهر، در خصوص پیروزی داماش مقابل سپاهان و احتمال سقوط فجر به لیگ دسته اول، اظهار داشت: داماش با این برد به حاشیه امنیت رفت ولی ما هم روی کاغذ شانس بیشتری نسبت به تیم های آلومینیوم و ذوب آهن داریم. ذوب آهن باید دو بازی آینده اش را ببرد تا هم امتیاز فجر شود، در حالی که ما با یک تساوی یا پیروزی می توانیم ماندن در لیگ را قطعی کنیم.

  وی با انتقاد از نتیجه گیری فجر در نیم فصل دوم، یادآور شد: ما در نیم فصل دوم نتایج قابل قبولی نگرفتیم و عملکرد تیم راضی کننده نبود. از ۱۴ بازی، هشت باخت و پنج مساوی به دست آوردیم. البته دلیل اصلی این مسئله هم مصدومیت چند بازیکن اصلی و بدشانسی در بعضی مسابقات بود.

  مدیرعامل باشگاه فجر با اشاره به تعطیلی مسابقات لیگ، تاکید کرد: ما از این تعطیلات لطمه خوردیم. باید بعد از چند روز استراحت دوباره در تمرینات کار بدنسازی انجام داد. امسال واقعا به تیم ها فشار زیادی وارد شد ولی به هر حال ما هم مثل بقیه تابع مقرراتیم. ان شاءالله هم تیم ملی به جام جهانی برود و هم سال آینده میزان تعطیلات لیگ به حداقل برسد.

  جعفری در بخش دیگری از صحبت هایش در خصوص شائبه تبانی بعضی بازیکنان با تیم های دیگر در اواخر فصل، گفت: شیطنت هایی در این مقطع زمانی وجود دارد که فدراسیون فوتبال باید با آنها عاقلانه برخورد کند. بازیکنانی که پول حرفه ای می گیرند نباید به تیم خود خیانت کنند. آنها بدانند روزی باید جوابگوی عملکردشان باشند.

  وی همچنین درباره وضعیت فجر برای سال آینده و احتمال تمدید قرارداد محمود یاوری، تاکید کرد: تا پایان بازی با راه آهن در این خصوص حرف نمی زنم. ما هر سال برای تیمداری مشکل داریم. باید اراده ای وجود داشته باشد تا تیمداری صورت بگیرد. نمی شود که هر سال کاسه گدایی دست بگیریم و تیم را روانه مسابقات کنیم.

  بازی پول تعطیلات تیم ملی جام جهانی ذوب آهن راه آهن فدراسیون فوتبال فوتبال نیم فصل دوم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها