• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38131

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به دلیل برخورد عمران‌زاده با سوشاک می‌خواهیم از او شکایت کنیم.

  پارس : رسول خوروش در گفت وگو با فارس، درباره اینکه این باشگاه قصد دارد از حنیف عمران زاده مدافع استقلال به دلیل برخورد با سوشاک شکایت کند، اظهار داشت: ما به دنبال این هستیم که فیلم این صحنه را پیدا کنیم تا با مستندات به کمیته انضباطی از این بازیکن شکایت کنیم. بینی سوشاک از دو ناحیه شکسته و البته خودش اصرار دارد با همین شکستگی بازی کند ولی اگر هر چه زودتر تحت عمل جراحی قرار نگیرد کار او سخت تر می شود.

  وی درباره شایعاتی مبنی بر اینکه گفته می شود مسئولان استقلال با امید ابراهیمی شب قبل از بازی مذاکره برای فصل آینده انجام دادند، گفت: ما با امید ابراهیمی قول و قرارهای خود را برای فصل بعد گذاشته ایم ضمن اینکه اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، باید یک نفر آن را دیده باشد و ما چیزی ندیدیم.

  سرپرست سپاهان درباره اینکه در ادامه این شایعات گفته می شود احمد جمشیدیان نیز به دلیل مذاکره با استقلالی ها نخواسته مقابل این تیم به میدان برود، گفت: جمشیدیان تا دو روز قبل از مسابقه در تمرینات بود و مقابل چشمان خودمان مصدوم شد و وضعیت او به گونه ای شد که نتوانست تمرین را ادامه دهد و حتی شاید به بازی با داماش هم نرسد.

  خوروش درباره آخرین وضعیت حسین پاپی نیز گفت: با عکسبرداری که از قوزک پای او شد، متوجه شدیم شکستگی ندارد و به دلیل مایعی که در قوزک او جمع شده بود، احساس درد می کرد. از امروز در تمرینات شرکت می کند ولی وضعیت او برای بازی مشخص نیست.

  استقلال بازی حنیف عمران زاده عمل جراحی فصل آینده فوتبال کمیته انضباطی ابراهیمی سپاهان قول
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها