• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37916

  سرپرست سازمان لیگ برتر فوتبال با تاکید بر تقسیم مساوی سکوهای ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و سپاهان گفت: برای ارائه تقویم کامل مسابقات لیگ و جام حذفی در سال آینده منتظر برنامه کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی هستیم.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، مهدی تاج در نشست خبری قرعه کشی فینال جام حذفی فوتبال در سازمان لیگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به محدودیت هایی که وجود داشت، سازمان لیگ اصرار داشت تا مسابقات تا بیستم اردیبهشت به اتمام برسد. به هر حال در جلسه با محمد رویانیان، علی پروین، بهروز منتقمی و علیرضا رحیمی به نتیجه مطلوبی در این خصوص رسیدیم.

  وی با تاکید بر اینکه سازمان لیگ از تصمیمش برای عقب انداختن تاریخ پایان لیگ و جام حذفی عقب نمی نشیند، گفت: آنچه باید بدانید این است سازمان لیگ در صورتی که" کارلوس کی روش" سرمربی تیم ملی برنامه اش را ارائه کند، تقویم یکسال آینده لیگ و جام حذفی را روز پنجشنبه این هفته ارائه می کند.

  سرپرست سازمان لیگ برتر فوتبال تاکید کرد: از غلامرضا بهروان رئیس سازمان لیگ آزادگان هم خواسته ایم تا برنامه لیگ دسته اول را هم به ما بدهد تا دیگر در آینده موجب نگرانی نباشد.

  سرپرست سازمان لیگ همچنین بعد از مشخص شدن میزبان فینال جام حذفی، درباره اینکه آیا ظرفیت ورزشگاه آزادی به صورت مساوی بین تماشاگران پرسپولیس و سپاهان تقسیم خواهد شد یا خیر، گفت: ظرفیت ورزشگاه آزادی به صورت ۵۰ به ۵۰ بین تماشاگران دو تیم تقسیم خواهد شد ولی اگر تماشاگران سپاهان نتوانند آزادی را پر کنند، تماشاگران پرسپولیس می توانند بیشتر از این ظرفیت به ورزشگاه بیایند چون نمی خواهیم در فینال شاهد سکوهای خالی باشیم.

  پرسپولیس تقویم جام حذفی سازمان لیگ سرمربی تیم ملی علی پروین کارلوس کی روش لیگ برتر فوتبال مهدی تاج ورزشگاه آزادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها