• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37912

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از اعطای تمامی عواید مالی حاصل از بلیت فروشی دیدار فینال جام حذفی به مردم زلزله زده استان بوشهر خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، محمد رویانیان بعد از مراسم قرعه کشی فینال جام حذفی در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: از زلزله ای که در استان های بوشهر و سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد، بسیار متاسف شدیم و تصمیم گرفتیم با توجه به اینکه در فینال جام حذفی میزبان هستیم و همه درآمد حاصل از فروش بلیط این دیدار که به باشگاه پرسپولیس اختصاص دارد، آن را در اختیار زلزله زدگان بوشهر قرار دهیم.

  وی در همین خصوص افزود: طبق صحبت هایی که انجام شده، با توجه به اینکه ۵ درصد از عواید بلیت فروشی فینال جام حذفی به باشگاه سپاهان و ۱۰ درصد آن نیز به سازمان لیگ اختصاص دارد، آنها نیز درآمد مالی حاصل از فروش بلیت را به مردم زلزله زده بوشهر اختصاص دهند.

  مدیرعامل پرسپولیس همچنین تاکید کرد: باشگاه پرسپولیس از گذشته پیوند ناگسستنی با باشگاه شاهین بوشهر دارد و اکثر مردم این شهر نیز هوادار تیم فوتبال پرسپولیس هستند. ما می خواستیم پیشنهاد میزبانی فینال جام حذفی در شهر بوشهر را به سازمان لیگ بدهیم که متاسفانه به دلیل نبود امکانات لازم در این شهر این موضوع منتفی شد.

  رویانیان در پایان گفت: چند روز پیش حمید استیلی و حسین ماهینی به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس راهی بوشهر شدند تا کمک های این باشگاه را به دست مردم زلزله زده این شهر برسانند. مطمئن باشید به اقدام های خود برای کمک به مردم زلزله زده بوشهر ادامه خواهید داد.

  استان بوشهر بازی باشگاه پرسپولیس باشگاه سپاهان بلیط پرسپولیس جام حذفی زلزله سازمان لیگ فوتبال پرسپولیس

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها