• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37852

  رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امروز یک فرصت مناسب است تا درباره لیگ قهرمانان آسیا هم صبحت کنیم. سال آینده می‌خواهیم در لیگ قهرمانان آسیا ۴ سهمیه داشته باشیم.

  به گزارش پارس ، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر و برخی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون با حضور کفاشیان، محمدنبی، آیت اللهی، تاج و جمعی از اعضای هیئت رئیسه و روسای کمیته های فدراسیون از جمله رئیس آکادمی ملی فوتبال، روابط عمومی، تدوین آیین نامه و مقررات و حراست و همچنین عزیزالله محمدی رئیس اتحادیه فوتبال برگزار شد.

  در این جلسه کفاشیان با تبریک سال نو به حاضران در جملاتی گفت: این جلسه به منظور انتخاب اعضای مجمع سازمان لیگ برتر برگزار می شود. در جلسه ای که هفته گذشته داشتیم روسای هیئت های حاضر در مجمع مشخص شدند و با توجه به اینکه لیگ دسته اول در سال آینده به سازمان لیگ برتر می پیوندد به همین دلیل این مجمع متشکل از باشگاه های لیگ برتر و دسته اول و هیئتهای فوتبال استان هایی است که یا در لیگ برتر و یا در لیگ دسته اول تیم دارند. هفته آینده هم مجمع سازمان لیگ برتر برگزار خواهد شد تا در آن سیاست گذاری ها و برنامه ریزی ها انجام شود تا با فعالیت هایی که انجام می دهیم با هماهنگی در راستای اعتلاء و توسعه فوتبال کوشا باشیم.

  رئیس فدراسیون در ادامه گفت: با توجه به اینکه امسال توانستیم ۱+۳ سهمیه بگیریم قصد و تلاش مان ما این است که در سال آینده با ارائه مدارک کامل ۴ سهمیه را بگیریم که این کار از طریق سازمان لیگ برتر و اتحادیه فوتبال پیگیری خواهد شد. هدف ما بالا بردن کیفیت فنی تیم های لیگ برتر و بالا بردن سطح فنی آنها است و باید برای این مهم تلاش کنیم.

  وی ادامه داد: در چند سال گذشته از باشگاه ها تنها یک تیم و یک نام وجود داشت. اما با توجه به الزامات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال حاضر و پس از گذشت چند سال تمام جنبه های مدیریتی یک باشگاه باید وجود داشته باشد تا یک باشگاه واقعی باشد. وجود آکادمی باشگاه ها یک الزام است که اختصاص بودجه به آن کاملا لازم به نظر م رسد. در واقع باشگاه ها برای توسعه فوتبال پایه و برداشت محصول و دست رنج شان بودجه لازم را به آکادمی هایشان اختصاص دهند.

  آیین نامه تیم های لیگ برتر رئیس فدراسیون سال نو فدراسیون فوتبال فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا هیئت رئیسه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها