• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37743

  مشاور حقوقی مدیرعامل پرسپولیس آخرین وضعیت پرونده‌های حقوقی علی دایی، افشین قطبی، نلو وینگادا و مانوئل ژوزه را تشریح کرد.

  به گزارش پارس ، مصطفی شکری در گفتگو با مهر، در خصوص آخرین وضعیت دعاوی حقوقی که علیه باشگاه پرسپولیس مطرح شده از جمله رای کمیته انضباطی مبنی بر محکومیت ۲۹۷ میلیونی باشگاه پرسپولیس به علی دایی، ضمن بیان مطلب فوق گفت: طبق آیین نامه انضباطی استفاده از سایت برای ابلاغ انضباطی در خصوص پرونده علی دایی با باشگاه پرسپولیس خود ایراد قانونی دارد ضمن اینکه بدیهی ترین موضوع در خصوص یک حکم انضباطی این است که باید مستند باشد چیزی که در خصوص رای محکومیت باشگاه پرسپولیس به پرداخت ۲۹۷ میلیون به علی دایی به هیچ وجه رعایت نشده است.

  وی در همین خصوص افزود: در این رای مواردی مانند اینکه چرا باشگاه پرسپولیس محکوم شده و یا چرا مستندات باشگاه پرسپولیس رد شده است؟ در واقع این رای بدون مستدلات حقوقی بوده و به صورت ابتدایی صادر شده است.

  شکری تاکید کرد: طبق قراردادی که داریم بدهی باشگاه پرسپولیس به علی دایی ۱۳۰ میلیون تومان است که قطعا ما تقاضای تجدید نظر را خواهیم کرد و مطمئنم دوستان در کمیته استیناف با درایت حقوقی بیشتری به این پرونده رسیدگی خواهند کرد.

  وی در خصوص مبلغی که باشگاه پرسپولیس متعهد است در خصوص تعهد مالیاتی که نسبت به افشین قطبی دارد بپردازد، گفت: انتظار ما این است که افشین قطبی یا نماینده وی به اداره دارایی مراجعه کرده و تقاضای رسیدگی درست و دقیق به پرونده مالیاتی خود بکند و از ظرفیت قانونی که وجود دارد برای کاهش مبلغی که باید بپردازد استفاده کند و ادله خود را در خصوص تاخیر پرداخت مالیاتی خود بیان کند.

  مشاو حقوقی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: مطمئن باشید باشگاه پرسپولیس خود را ملزم به پرداخت تعهدات قانونی که در این خصوص دارد خواهد کرد و طبق قرارداد هایی که با باشگاه پرسپولیس داریم باید ۱۷.۵ میلیون تومان بپردازیم.

  وی در خصوص پاداشی که باشگاه پرسپولیس بابت قهرمانی در جام حذفی باید به علی دایی بدهد، گفت: توافقی بین علی دایی و حبیب کاشانی، مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس شد، مبنی بر اینکه در صورت قهرمانی این تیم در رقابتهای جام حذفی ۱۰۰ میلیون تومان پاداش به علی دایی تعلق بگیرد که همچین تفاهم نامه ای هیچگاه به امضای طرفین نرسید ضمن اینکه در آن تفاهم نامه بندی وجود داشت که علی دایی را مکلف به پذیرفتن جرایم انضباطی باشگاه کرده بود. متاسفانه کمیته انضباطی در خصوص این پرونده به چنین بندی توجهی نکرد و به یک تفاهم نامه بدون امضای طرفین استناد کرد.

  مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده" وینگادا" تصریح کرد: ما ۱۳۰ هزار دلار از ۳۵۸ هزار دلار مطالبه مالی وینگادا و دستیارش را پرداخت کردیم و قرار شده بقیه آن را نیز تا پایان ماه آوریل بپردازیم البته به دلیل مشکلات بانکی که وجود داشت این پول هنوز به وینگادا نرسیده و قرار است وی یک شماره حساب جدید از بانکی جدید به ما اعلام کند.

  شکری در خصوص شکایت" مانوئل ژوزه" از باشگاه پرسپولیس نیز تاکید کرد: پس از شکایت" مانوئل ژوزه" علاوه بر اینکه ما نیز از وی شکایت کرده ایم، لایحه دفاعی خوبی را تدوین و آماده کرده ایم، مطمئن باشید اگر این پرونده خوب مدیریت شود نتیجه مثبتی برای باشگاه پرسپولیس خواهد داشت.

  وی در پاسخ به این پرسش که باشگاه پرسپولیس در نظر دارد چه میزان از قرار داد" ژوزه" را بدهد، گفت: از نظر ما" مانوئل ژوزه" نقض قرار داد کرده وبدون هماهنگی با مسئولان باشگاه تیم و حتی کشور ایران را ترک کرده است بنابراین باشگاه پرسپولیس نه تنها نباید به وی وجهی بدهد بلکه این مربی پرتغالی باید مبلغی را نیز به عنوان خسارت و غرامت به باشگاه پرسپولیس بدهد.

  آیین نامه افشین قطبی ایران باشگاه پرسپولیس پرسپولیس پول حبیب کاشانی علی دایی کمیته انضباطی مشکلات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها