• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37682

  بازیکن ایرانی تیم فولام انگلیس دوشنبه شب تحت جراحی قرار گرفت و بدین ترتیب بازی‌های باقیمانده لیگ برتر انگلیس و دیدارهای تیم ملی در رقابتهای انتخابی جام جهانی را از دست داد.

  به گزارش پارس ، دکتر علیرضا شهاب، عضو کادر پزشکی تیم ملی فوتبال در گفتگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت اشکان دژاگه خاطرنشان کرد: پیگیر آخرین وضعیت دژاگه هستیم. خوشبختانه عمل جراحی وی که دوشنبه شب انجام گرفت موفقیت آمیز بوده است. البته قرار است امروز سه ‎ شنبه با پزشک تیم فولام در خصوص آخرین وضعیت دژاگه گفتگویی داشته باشیم تا از همه شرایط وی باخبر باشیم.

  وی افزود: آنچه مسلم است دژاگه شش هفته باید استراحت مطلق داشته باشد. بعد از آن هم به مدت ۳ هفته کارهای بازیابی و فیزیوتراپی را انجام می دهد تا خود را برای بازگشت به تمرینات فوتبالی آماده کند. باید گفت که دژاگه ۳ ماه از میادین دور خواهد بود که هم بازی های لیگ برتر انگلیس و هم تیم ملی را از دست خواهد داد.

  وی درباره وضعیت سایر ملی پوشان نیز اظهار داشت: با همه باشگاه ها در ارتباط هستیم تا شرایط بازیکنان ملی پوش را جویا شویم. بازیکنانی نظیر پولادی و ماهینی مشکلی ندارند و بر اساس آخرین گزارش های ما خوشبختانه بازیکنان تیم ملی مشکلی در زمینه مصدومیت ندارند.

  انگلیس بازی تیم ملی تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال جام جهانی جراحی عمل جراحی لیگ برتر انگلیس ملی پوش

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها