• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37538

  سرمربی گهر دورود می‌گوید تیمش برابر آلومینیوم جوانمردانه بازی کرده است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محمد مایلی کهن در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم هرمزگان اظهار کرد: بعد از دیدار سخت با استقلال که حتی فرصت ریکاوری نداشتیم، ۸ ساعت با اتوبوس تا دورود آمدیم، مشکل کمبود بازیکن از جمله در پست دفاع وسط هم داشتیم که با تمام این مشکلات شرافتمندانه بازی کردیم.

  وی اضافه کرد: خبرنگار محترم می گوید باز هم گهر باخت اما مشکلات ما را نمی بیند. دیروز بازیکنان ما را برای تمرین کردن به زمین راه ندادند و رفتار بسیار بدی با آن ها شد. مگر گهر تیم شهر شما نیست؟ این بچه ها چه گناهی کرده اند که باید با آن ها این گونه رفتار شود؟ می گفتند زمین خیس است اما باور کنید فقط پشت دروازه کمی خیس بود. سرانجام توانستیم تمرین کنیم اما بعد از آن دوباره مشکلاتی به وجود آوردند.

  مایلی کهن تصریح کرد: آدمی که اینجا هیچ مسئولیتی ندارد می خواهد جو ایجاد کند و حتی به مسخره می گوید مایلی کهن می خواهد ۱۳۰ میلیون تومان کمک کند! بعد ما را دلال خطاب می کند که واقعا خنده دار است.

  سرمربی گهر با بیان اینکه در ۶ ماهی که خدمت گهر بودم جز خوبی چیزی ندیده ام عنوان کرد: دست همه دورودی ها را می بوسم اما اجازه نمی دهم که به شأن بازیکنان تیمم توهین شود.

  وی با بیان اینکه امروز علی رغم همه مشکلاتی که داشتیم خوب و مردانه بازی کردیم، یادآور شد: یک نیمه محمود شفیعی که دفاع وسط نیست اما با وجود مصدومیت در این پست بازی کرد که اگر بازیکن ذخیره داشتیم باید تعویضش می کردیم. ما شرمنده مردم هستیم اما بپذیرید بچه ها بیش از آنچه در توان داشتند زحمت کشیدند و بعد هم به میداودی می بازیم که سابقه اش را نگاه کنید و ببینید با چه قیمتی به آلومینیوم آمده است.

  مایلی کهن در ادامه صحبت هایش عنوان کرد: کار فرهنگی بردن ۸۰ نفر به حج نیست. فرهنگ یعنی تماشاگران گهر و مردم دورود که نمونه شده اند. در این فرهنگ ما به اندازه یک ارزن نقش داشته ایم. در تمامی استادیوم ها فحاشی صورت می گیرد ولی در دورود نه.

  وی در پایان گفت: ما نخواستیم سیاه نمایی کنیم و برد را به هر وسیله ای به دست آوریم و نخواستیم ورزشگاه تختی دورود قربانگاه تیم ها شود و مانند سایرین که برای پیروزی دست به هر کاری می زنند ما مثل آن ها عمل نکردیم.

  اتوبوس استقلال بازی زمین عربستان محمد مایلی کهن مشکلات گهر مایلی کهن
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها