• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36338

  باشگاه آلومینیوم هرمزگان خواهان حمایت باشگاه‌ها از ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر شد. باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان با انتشار بیانیه‌ای با حمایت از سخنان صادق رئیسی‌کیا، مدیرعامل باشگاه راه‌آهن تهران، خواستار اتحاد و حمایت تمامی باشگاه‌ها در ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر در سال آینده شد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، در این بیانیه که به امضای حسین جباری زاده، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان رسیده، آمده است:

  " با توجه به گسترش روز افزون ورزش به ویژه فوتبال در سراسر دنیا و به دنبال آن کشور ایران، نیاز به حضور و فعالیت تمامی استان های سراسر کشور در مسابقات لیگ برتر بیش از پیش حس می شود. در حالی که تمامی کشورهای دنیا رو به پیشرفت حرکت کرده و با توسعه امکانات و گسترش افراد درگیر در مستطیل سبز سعی در همه گیر شدن این ورزش در کشور و بین مردم دارند، در کشورمان برخلاف سایر نقاط دنیا به جای رفع کمبودها و رسیدگی به اشکالات و معایب با راهکاری نامناسب و عدم نتیجه سعی در کاهش تیم های لیگ برتری از ۱۸ به ۱۶ تیم داریم که مشخص نیست در این آیین نامه تصویبی چه شرایطی لحاظ شده است؟ !

  آیا تنها یک فرد در کل کشور ۷۰ میلیونی ایران برای ورزش و توسعه آن تصمیم می گیرد یا با این تفکر سعی در تیشه زدن به ریشه فوتبال مملکتی دارد که هیچگاه درخشش و روزهای خوش گذشته اش که اکنون به ناراحتی و جلسات هم اندیشی عامل شکست تبدیل شده را فراموش نخواهد کرد.

  باشگاه آلومینیوم که به عنوان بخش خصوصی با حضور در مسابقات لیگ برتر آرزوی دیرینه مردم هرمزگان را پس از سال ها محقق کرد و سبب شادی غیرقابل وصفی در بین یک میلیون هرمزگانی به عنوان مرزداران خلیج همیشگی فارس شد - که شب خود را به عشق برد آلومینیوم به صبح می رسانند - اکنون به خوبی درک می کند، حضور فوتبال در جای جای ایران به چه اندازه مثمرثمر بوده و سبب جلوگیری از بزهکاری و حضور جوانان در محیط های ورزشی برای تخلیه انرژی شان می شود.

  حال باشگاه آلومینیوم با حمایت از بیانیه باشگاه راه آهن در ۱۸ تیمی ماندن مسابقات لیگ برتر چه از لحاظ ضرر مالی باشگاه، کاهش تماشاگر، افزایش بزهکاری و بسیاری از موارد خواهان حمایت و اتحاد تمامی باشگاه های لیگ برتری در ۱۸ تیمی ماندن مسابقات لیگ برتر است. امیدواریم طی هفته آینده اعضای هیئت رئیسه با یک نتیجه و تدبیر و تصمیم صحیح سبب دوری اهالی فوتبال از مستطیل سبز نشوند. "

  انرژی ایران بخش خصوصی تیم های لیگ راه آهن شادی عشق لیگ برتر مسابقات لیگ برتر هیئت رئیسه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها