• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35711

  عضو لرستانی تیم ملی دوومیدانی معلولان که در ورزشگاه تختی خرم‎آباد تمرین می‎کند، توانست رکوردهایش را در پرتاب نیزه و وزنه ارتقا دهد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محسن کاییدی در این خصوص به گفت: در تمرین دیروز حدود ۵ متر رکورد پرتاب نیزه را جابه‎ جا کردم. باید بگویم رکورد این پرتاب هم دست خودم بوده است.

  کاییدی ادامه داد: همچنین در پرتاب وزنه، حدود ۶۰ سانتی‎ متر رکورد جهان را در تمرین‎ ها ارتقا داده‎ ام. در پرتاب وزنه جابه‎ جا کردن رکورد خیلی سخت است ولی با این‎ حال توانستم رکورد خودم را بشکنم.

  دارنده ۲ نشان طلا و نقره پارالمپیک لندن تأکید کرد: تیرماه به مسابقات جهانی که در فرانسه برگزار می‎ شود، اعزام می‎ شویم و تا آن‎ زمان بدنم آماده‎ تر می‎ شود و می‎ توانم این رکوردها را ارتقا دهم.

  کاییدی خاطرنشان کرد: در پارالمپیک و در پرتاب وزنه دوم شدم و عزمم را جزم کرده‎ ام که بتوانم طلای این پرتاب را در مسابقات جهانی کسب کنم.

  وی با بیان این‎ که هم اکنون مربی‎ ام، مصطفی بهرامی است، یادآور شد: ایشان با فدراسیون قراردادی ندارد و چون از بچگی مربی‎ ام بوده الان هم زحمت می‎ کشد و روزهای زوج من را تمرین می‎ دهد.

  این ورزشکار لرستانی در پایان گفت: برای کسب مدال و درخشش در مسابقات خیلی زحمت می‎ کشیم؛ وقتی در تمرین دیروز رکورد پرتاب نیزه را شکستم، ماهیچه‎ ی پایم آسیب دید و دیشب از شدت درد نتوانستم بخوابم.

  تیم ملی جهان دوومیدانی فرانسه لندن معلولان تمرین پارالمپیک lrm پرتاب
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها