• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35618

  نشست روسای هیئت‌های استانی و مقامات فدراسیون صبح امروز برگزار شد.

  به گزارش پارس ، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست روسای هیئت های استانی فوتبال و مقامات فدراسیون فوتبال صبح امروز در سالن اجتماعات آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. در این نشست که با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، سید محمد هادی آیت اللهی، مهدی تاج، غلامرضا بهروان، محمد حسین علیزاده، امیر حسین حسینی به همراه اعضای هیئت رئیسه و روسای هیئت های فوتبال و مسئولین سازمان لیگ برتر برگزار شد، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو به میهمانان دستور جلسه را به این ترتیب قرائت کرد.

  ارائه برنامه توسعه فوتبال پایه در استان ها و طرح های پیش رو گزارشی از توسعه طرح ویژن در ایران و برنامه آن در آینده، گزارشی از فعالیت های فدراسیون در سالی که گذشت، گزارشی از فعالیت های هیات های استانی در سال ۹۱، برگزاری انتخابات برای تعیین اعضای مجمع مسابقات فوتبال کشور از دستورات جلسه نشست امروز است.

  سپس دکتر علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال گزارش خود را از روند توسعه طرح ویژن در ایران و برنامه آن در آینده ارائه کرد و گفت: درسال پیش رو تمام انرژی ما بر رده زیر ۱۴ سال خواهد بود و با توجه به برنامه ریزی که داریم باشگاه ها را وارد فرآیند فوتبال پایه خواهیم کرد چرا که کمیته جوانان در رده های قهرمانی فعالیت می کند. همچنین مدارس فوتبال هم در بخش توسعه فوتبال پایه به طور تخصصی تر فعالیت خواهد کرد.

  وی افزود: ما به فکر تعیین سهم و جایگاه فدراسیون و هیئت های فوتبال استان ها از نظر توسعه فوتبال پایه هستیم که این سهم شامل منابع انسانی و مادی است که باید تعیین شود. در سال پیش رو چند سمینار مهم را برگزار خواهیم کرد که امیدواریم هیئت های فوتبال حضور پر رنگی داشته باشند. همچنین فستیوال فوتبال پایه را قبل از شروع مهر ماه و بازگشایی مدارس برگزار خواهیم کرد تا در بهترین زمان مسابقات برگزار شود و هم اینکه تیم های ملی پایه بتوانند در ۶ ماه دوم سود خود را از استعدادیابی ها ببرند. در واقع درحین توسعه فوتبال پایه در استان ها، روند استعدادیابی هم خود به خود پیگیری خواهد شد. در یکی دو سال گذشته فدراسیون، باشگاه ها را به تاسیس آکادمی ملزم کرده و در این باره خوشبختانه باشگاه ها فعال شده اند. اما باید در سال جدید باشگاه ها اهمیت بیشتری به آکادمی های خود بدهند.

   

  انتخابات ایران تیم های ملی حسین علیزاده رئیس فدراسیون سازمان لیگ سال نو سالن اجتماعات مهدی تاج هیئت رئیسه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها