• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35192

  کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکن اخراجی تیم باید بداند قوانینی در فوتبال حاکم است که مربی تصمیم گیر نهایی است و هیچ کس نمی تواند ادعا کند که باید فیکس بازی کند. مرتضی اسدی در رابطه با بازی الشباب عربستان عنوان کرد: گرمای بیش از حد و تغییرات آب و هوایی در نتیجه بازی با الشباب تأثیر گذار بود، درست است الشباب تیم خوبی است ولی مساوی کمترین حق ما در عربستان بود.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: هنوز چیزی را از دست نداده ایم با همت بچه ها و حمایت مردم آذربایجان می توانیم الشباب را در تبریز شکست دهیم و فکر کنم برد این تیم نقطه ی پرتاب تراکتور به مراحل بالاتر است.

  وی افزود: هواداران در همه ی بازی ها برای ما سنگ تمام گذاشتند، از آنها می خواهم در بازی های آینده تیم را بیش از پیش پشتیبانی کنند چون واقعأ این شش بازی فینال است و رتبه نهایی ما در این فصل بستگی به نتایج این بازی ها دارد.

  اسدی درباره ی نتایج اخیر و ضعیف تراکتورسازی اظهار کرد: خستگی بچه ها، کمبود نفرات و مشکلات مالی همه در نتایج اخیر تیم تأثیر گذار بود، هنوز همه چیز به پایان نرسیده است و اگر در سه بازی آینده مان در لیگ پیروز شویم، میتوانیم رتیه ای بهتر از سومی را کسب کنیم.

  این بازیکن در خصوص وضعیت مالی باشگاه خاطرنشان کرد: بخشی از قراردادمان پرداخت شده است و مسولان باشگاه درصدد این هستند که تا پایان فصل ۸۰ درصد قرارداد بچه ها را پرداخت کنند و در سفر عربستان هم این قضیه توسط مسئولان تیم مطرح شد.

  اسدی در رابطه با وضعیت محمد ابراهیمی و محسن فروزان، دو بازیکن اخراجی تیم گفت: هرکس مسئول مصاحبه ی خود است و باید پاسخگو حرف هایش باشد.

  وی افزود: من نمی خواهم از باشگاه حمایت کنم ولی این قانون فوتبال است که مربی تصمیم گیر نهایی است، انشالله شرایطی فراهم شود که این دو بازیکن خوب به تمرینات برگردند و در بازی های آتی تیم را همراهی کنند.

  بازی تراکتورسازی تبریز تغییرات آب و هوایی عربستان فوتبال قانون مشکلات مالی مصاحبه تیم اسدی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها