• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34255

  اتهام میگلیوره، کمک به مخفی کردن ماسیمیلیانو ماززارو، یکی از هواداران افراطی باشگاه بوکاجونیورس بود که در جریان یک درگیری در سال ۲۰۱۱ همسایه اش ارنستو سیرینو را به قتل رسانده بود.

  به گزارش پارس به نقل از گل دروازه بان باشگاه سن لورنزوی آرژانتین به اتهام کمک برای قتل یک هوادار فوتبال در زمین چمن دستگیر شد.

  پابلو میگلیوره در جریان بازی یکشنبه شب تیمش مقابل نیولز اولدبویز که با باخت ۰-۱ سن لورنزو همراه بود، در درون دروازه تیمش قرار داشت که در جریان برگزاری بازی، نیروهای پلیس به داخل استادیوم ریخته و این دروازه بان را در زمین چمن دستگیر کردند.

  اتهام میگلیوره، کمک به مخفی کردن ماسیمیلیانو ماززارو، یکی از هواداران افراطی باشگاه بوکاجونیورس بود که در جریان یک درگیری در سال ۲۰۱۱ همسایه اش ارنستو سیرینو را به قتل رسانده بود.

  ماززارو سه ماه است که تحت تعقیب است و میگلیوره که بازیکن سابق تیم بوکاجونیورس نیز هست و حالا از دروازه سن لورنزو دفاع می کند، به تلاش برای پنهان کردن او متهم شده است.

  سن لورنزو در هفته های اخیر مبدل به یکی از باشگاه های پرخبر آمریکای جنوبی شده است. به ویژه بعد از انتصاب پاپ فرانسیس، اسقف اعظم کلیسای بونئوس آیرس به سمت پاپ واتیکان بود که نام این باشگاه بیش از هرزمان دیگری برسرزبان ها افتاد. از پاپ فرانسیس به عنوان یکی از هواداران مشهور این باشگاه یادمی شود و عکس هایی از پاپ با پیراهن سن لورنزو در صفحه های مختلف منتشر شد.

  حالا و بعد از دستگیری دروازه بان سن لورنزو سران این باشگاه با انتشار بیانیه ای رسمی روی وب سایتشان اعلام کردند که اطلاعات بیشتری در این باره ندارند.

  طبق گزارش منتشره در روزنامه دیلی میل انگلیس، دراین میان مائورو مارتین، یکی از لیدرهای باشگاه بوکاجونیورس هم درهمین راستا دستگیر شده ولی وکیل مارتین و ماززارو وجودهرگونه رابطه میان این دو نفر و دروازه بان سن لورنزو را تکذیب کرده وگفته که ارتباط این دو نفر با میگلیوره، تنها ازطریق و مربوط به دنیای فوتبال بوده.

  گوستاوو گرابیا، روزنامه نگار ورزشی هم در صحبت هایی اعلام کرده که میگلیوره به خاطرارتباط خوبش با هواداران بوکا بعد از جدایی اش از این تیم مشهور بوده و برادرش هم سابقه دست داشتن در درگیری های متعددی را داشته.

  میگلیوره هنوز درباره ارتباطش با ماززارو و یا دستگیری اش صحبتی برزبان نیاورده.

   

  آرژانتین انگلیس بازی دروازه بان زمین فوتبال قتل واتیکان باشگاه میگلیوره
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها