• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33492

  تونی اولویرا داماش گیلان را تیمی قابل احترام دانست و گفت، شاگردانش توانستند از اشتباه‌های حریف استفاده کرده بازی را کنترل کنند.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، تراکتورسازی در نخستین بازی هفته سی ویکم لیگ برتر فوتبال موفق شد، داماش را در رشت با نتیجه ۲ بر یک از پیش رو برداشته و امیدهایش برای قهرمانی در لیگ دوازدهم را همچنان زنده نگه دارد.

  تونی اولیویرا در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر داماش گیلان عنوان کرد: " قبل از پاسخ به سوال ها سال نو را تبریک می گویم. ما می دانستیم این بازی راحتی نبوده و سخت است. در تبریز با این تیم مساوی کرده بودیم. در رشت با داماش در جام حذفی بازی کرده و می دانستیم چه اتفاقی افتاده است. همه گل های حریف از راه ضربه ایستگاهی به ثمر رسیده بود. توانستیم از اشتباه های حریف استفاده کرده و بازی را کنترل کنیم. "

  این مربی پرتغالی ادامه داد: " حریف هم تلاش کرد بازی را در دست بگیرد و ما را پرس کند ولی ما در دفاع به خوبی سازماندهی شده، از موقعیت ها خوب استفاده کرده و در ضدحملات از سرعت استفاده کردیم. همچنین توانستیم نقاط قوت داماش را از بین ببریم. برای این پیروزی خیلی زحمت کشیدیم و من به بازیکنانم به خاطر همه تلاشی که امروز انجام دادند، تبریک می گویم. "

  اولویرا از صحبت درباره داوری بازی خودداری کرد و افزود: " اعتقاد دارم هر کس بیشتر تلاش کند، موفق می شود. "

  وی به اشاره به بازی گفت: " نیمه دوم بهتر بازی کردیم. موقعیت های زیادی هم داشتیم. به همین علت توانستیم کار خودمان را انجام دهیم و موفق شویم. اگر یادتان باشد یک بر صفر بازی را به استقلال واگذار کردیم اگر عادلانه بخواهیم در نظر بگیریم، در نیمه دوم بازی با استقلال توپ به سمت گلر ما نیامد. باید قبول کنیم فوتبال همین است. تیم داماش خوب فشار آورد و تیم ما را پرس کرد. یادتان نرود داماش در رشت فقط ۱۱ گل خورده است، البته این تیم زیاد حمله هم نمی کند، شانزده بازی در خانه داشته و تنها ۱۱ گل خورده است. داماش تیم قابل احترامی است. "

  اولویرا در پاسخ به پرسشی درباره اهمیت لیگ و آسیا برای تراکتورسازی عنوان کرد: " از زمانی که من به تبریز آمدم، تراکتورسازی با تمام مشکلاتی که داشت، در آسیا نتایج بسیار خوبی گرفت. باید از ظرفیت بازیکنانی که دارم، حداکثر استفاده را در آسیا و لیگ ایران ببرم. ما در عربستان بازی خواهیم داشت و قطعا الشباب، داماش نخواهد بود. در آنجا باید انرژی بیشتری صرف کنیم. تلاش می کنیم بهترین روش را انتخاب کنیم و تنها روی صندلی ننشینیم. همه در ایران از مشکلات مالی تراکتورسازی آگاه هستند و این حرف من نیست. حتی مدیرعامل و بازیکنان هم این را می دانند. با این حال بازیکنان مان هر روز در تمرین ها حاضر شده و تلاش شان را می کنند. "

  استقلال انرژی ایران بازی جام حذفی داماش گیلان سال نو عربستان لیگ برتر فوتبال مشکلات مالی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها