• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33462

  ایمون زائد و هادی دهقانی که به ترتیب به دلیل شرکت در تمرینات تیم ملی لیبی و تیم ملی امید ایران از روزهای گذشته اردوی تیم باشگاهی خود را ترک کرده بودند، از دیروز در تمرینات آلومینیوم حضور یافته‌اند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، تیم آلومینیوم در حالی به بخش بحرانی جدول لیگ برتر رسیده است که در هفته های باقیمانده از این لیگ چهار بازی حساس را با تیم های ملوان، گهردورود، سپاهان و تراکتورسازی خواهد داشت.

  تیم هایی که هر کدام به نوبه خود همانند آلومینیوم برای چهار هفته باقیمانده برنامه ریزی کرده اند، به نحوی که حتی می توان گفت که گهر نیز در نوع خود و شاید از همه حریفان برای تیم هرمزگانی خطرناک تر باشد.

  از طرفی سپاهان و تراکتور نیز در صدر جدول، طی هفته های آخر نشان داده اند که به راحتی امتیاز نمی دهند و تسلیم حریفان نمی شوند چرا که جنگ در صدر جدول به اوج و روزهای پایانی خود رسیده است.

  اما گویا مسئولان و کادر فنی تیم آلومینیوم نیز در سال نو با برگزاری اردویی فشرده تمامی تلاش خود را برای بقا در لیگ برتر به کار گرفته اند و از همین رو انتظار می رود چهار بازی آخر این تیم تماشایی و تماشاگر پسند از آب در آید.

  از همین رو تمامی بازیکنان این تیم از روزهای گذشته با شرکت منظم و با انگیزه در تمرینات در حال آماده سازی خود برای ادامه لیگ هستند.

  از طرفی نیز ذوب آهن که در حال حاضر با ۳۰ امتیاز و دو امتیاز بیشتر از آلومینیوم اصلی ترین رقیب این تیم هرمزگانی برای کسب سهیمه پلی آف به شمار می رود، دو بازی بسیار سخت را در هفته های ۳۰ و ۳۱ با تیم های راه آهن و پرسپولیس دارد که از این رو شاگردان مظلومی به این بازی ها نیز چشم خواهند داشت چرا که لغزش ذوب آهن در هر کدام از چهار بازی باقیمانده اش می تواند تا حدود زیادی خیال زردپوشان هرمزگانی را راحت کند.

  ایران بازی پرسپولیس تیم ملی جدول ذوب آهن راه آهن سال نو لیبی لیگ برتر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها