به گزارش پارس به نقل از مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی ایران برابر کویت در مرحله انتخابی جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ - استرالیا ضمن بیان مطلب فوق گفت: از حضور شما تشکر می کنم و خوشحالم در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملتهای آسیا به کویت آمده ایم.

وی در ادامه افزود: حدود ۵ روز قبل بازیکنان تیم ملی در اختیار کادر فنی قرار گرفت و همه ما به اتفاق در اردوی دبی کارمان را برای دیدار مقابل کویت آغاز کردیم. البته من از تعهد و انگیزه بازیکنان تیم ملی در تمریناتمان راضی هستم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: هرچند فردا سه شنبه کار آسانی مقابل تیم ملی کویت نخواهیم داشت، اما اطمینان دارم بازیکنان تیم ملی تمام تلاششان را برای بازی انجام خواهند داد زیرا بازیکنان تیم ملی سرشار از انگیزه هستند. اگر همانطور که بازیکنان در تمریناتشان بودند، بتوانند توانایی ‎ هایشان را نشان دهند، موفق از زمین مسابقه بیرون خواهیم آمد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص دلیل تمرین تیم ملی که صبح امروز برگزار شد و نه زمان بازی با کویت؟ ، تصریح کرد: متاسفانه اطلاعات درستی در اختیار شما قرار ندادند چرا که تیم ملی آخرین تمرین خود را پیش از عزیمت به کویت، صبح انجام داده و در اکثر دیدارها تمرینات تیم ملی صبح برگزار شده است.

کی روش در جواب سوالی در مورد نتیجه دیدار فردا که مساوی خواهد بود یا برد و هدف شما کدامیک از آنهاست؟ ، افزود: برای من بازی در خانه و یا خارج از آن تفاوتی ندارد و ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد زیرا برای برد به اینجا آمده ایم. امیدوارم بازیکنان تیم ملی هم با تفکر و انگیزه برد به میدان بیایند و تمام تلاششان را به کاربندند.

وی در این خصوص اضافه کرد: باز هم می گویم تیم کویت مقابل ایران به شکل دیگری بازی می کند و می ‍ دانم که همیشه حریف خوبی برای ایران بوده است. البته زمین چمن استادیوم الکویت هم کیفیت لازم را ندارد و از این جهت کار برای بازیکنان ما سخت تر خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان در خصوص تیم هایی از این گروه صعود می کنند، گفت: با کمال احترامی که برای همه تیم ها قایل هستم، تمام تفکر و تمرکزم روی تیم ملی ایران است و البته بهترین آرزوها را برای تیم ملی کویت دارم، اما نه در بازی فردا (با خنده) .