~~

به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس  مصظفس هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دیدار با شهرداری گرگان در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: امیدوارم در این مسابقه بسکتبالی را ببینیم که صرف نظر از برد و باخت همه از تماشای آن لذت ببرند، نه اینکه ترکش‌های حواشی آن به این رشته صدمه بزند.

وی ادامه داد: این تیم بازیکنان خوبی مانند سهراب نژاد و بابک نظافت را در اختیار دارد که هم بزرگ هستند و هم با تجربه. رایان ریچارد هم بازیکن خارجی خوبی محسوب می‌شود. مطمئنا با این شرایط بازی سختی را پیش رو داریم.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد در خصوص اینکه ایزد پناه مربی شهرداری گرگان گفته است که هاشمی از  دوستان نزدیک من است و نباید توهین شود، گفت: فکر می‌کنم با وجود ایزدپناه سالن جو خوبی خواهد اشت و امیدوارم تمهیدی بیندیشد که مانند سال‌های گذشته حاشیه‌ای به وجود نیاید.

هاشمی تاکید کرد: گرگان تماشاگرانی دارد که بسکتبال را به خوبی می‌فهمند و هر تیمی چنین تماشاگری داشته باشد، می‌تواند موفق شود و آنها مساوی با 15 امتیاز هستند و امیدوارم مسئولان این استان تیم خوبی را جمع کنند تا مدعی قهرمانی باشد.

به گزارش فارس، دیدار شهرداری گرگان و دانشگاه آزاد در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال دوشنبه ساعت 16 در گرگان برگزار می‌شود.