~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس تونی اولیویرا پس از شکست 2 بر یک مقابل صبا در نشست خبری گفت: الان رفتم پیش دایی و این برد را به او تبریک گفتم. ما منتظر این بازی بودیم و می‌دانستیم به مشکل برمی‌خوریم ولی خیلی راحت این بازی را واگذار کردیم. به تیم صبا تبریک می گویم اما امروز تیم تراکتورسازی اینجا نبود و آن تیمی نبود که من می‌خواستم.

وی ادامه داد: تراکتورسازی که من می‌خواهم اینجا نبود.این اتفاق در فوتبال رخ می‌دهد. انتظار داریم که بازی خوبی انجام بدهیم اما وقتی نمی‌توانیم. انتظار دارم این باخت درسی برای همگی ما باشد و سعی می‌کنیم آینده بهتری را بسازیم.

تونی در مورد اینکه چرا بعد از زدن گل مساوی خوب بازی نکردید، گفت: ما بازی را وا دادیم و واگذار کردیم. بله آن موقیعت‌های خوب تراکتورسازی بود. انتظار داشتم همان تیم تراکتورسازی خوب باشد اما گلزنی ما فقط 10 دقیقه دوام آورد.

اولیویرا در مورد اینکه چه شرایطی پیش می‌آید که اینگونه می‌شود و یک تیم نتیجه نمی‌گیرد، گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه شایعه شده بود او بعد از باخت در این بازی استعفا می‌دهد، گفت: چه کسی این را به شما گفته است. ( پاسخ خبرنگار:یکی از روزنامه‌ها امروز تیتر زده بود) وقتی نمی‌دانید کدام روزنامه نوشته چرا این حرف را می‌زنید. نوشته بود اگر من ببازم کنار می‌روم؟! من امروز به تبریز می‌روم و روز چهارشنبه هم یک بازی دیگر داریم. اگر مربی دیگری باشد همین شرایط است. زندگی مربیان همین است اگر همه روزنامه‌ها می‌گفتند باید گفت روزنامه‌ها همه حقایق را نمی‌گویند. اینطور نیست؟ آیا روزنامه‌ها همیشه حقایق را می‌گویند و هیچ وقت دروغ نمی‌گویند.

اولیویرا افزود: کاش آن روزنامه را می‌آوردید و به من نشان می‌دادید. همیشه می‌گویند گفتند و شنید‌ه‌ایم. از روزی که به تراکتورسازی آمدم یکی از دوستان‌تان به من گفت که شما هیچ وقت برف تبریز را نمی‌بینید اما 4 سال من برف تبریز را دیدم. 2 بار هم کمک کردم تراکتورسازی نایب قهرمان شود. قهرمان حذفی شوم و الان هم می‌گویید من می‌روم هنوز برف در تبریز نیامده و می‌خواهم برف تبریز را ببینم.

وی در پایان و به حالت شوخی گفت: اگر ببازم بازهم همین جا هستم اما نمی‌دانم چه زمانی به قم برمی‌گردم.