به گزارش پارس بازگشت برانکو به تیم پرسپولیس تقریبا قطعی شده است. برانکو حرکت واقعی خود را در ایران از ابتدای لیگ شروع می‌ کند و نتایج او در 6 بازی آخر لیگ و 5 بازی آخر لیگ قهرمانان آسیا نمی‌ تواند نمایشگر سطح توان و قابلیت های او باشد.
برانکو مرد ششم در پرسپولیس
گزارش "ورزش سه"، را از مربیان کروات و سایر ملل بالکان را در ادوار گذشته با هم می‌ خوانیم:

1. ولادیسلاو بگویچ: از اردیبهشت تا مرداد 73 سرمربی پرسپولیس بود. این تیم را در سه هفته اول لیگ 73 هدایت کرد و سپس از این تیم جدا شد و حمید درخشان جای او را گرفت.

2. استانکو: در حالی که پرسپولیس در لیگ 74 خوب کار نکرده بود، استانکو از مهر 74 سرمربی پرسپولیس شد و این تیم را که 12 امتیاز از صدر جدول عقب بود با اختلاف 6 امتیازی قهرمان لیگ کرد. او پرسپولیس را در سال 75 هم به آستانه قهرمان رساند اما بعد از قطعیت قهرمانی جای خود را به درخشان داد.

3. ایوان مت کویچ: در دی ماه 76، سرمربی پرسپولیس شد. مت کویچ از بازی سوم پرسپولیس در لیگ 76 عهده دار مسوولیت شد اما پرسپولیس از لیگ 76 کناره گرفت و بعد از 2 هفته از شروع لیگ 77 هم کنار گذاشته شد تا جایش را علی پروین بگیرد.

4. وینکو بگویچ: در سال 82 جای علی پروین را در پرسپولیس گرفت وینکو نتوانست در هدایت تیم پرستاره پرس 82 از پس حاشیه ها برآید و با 39 امتیاز در 26 بازی بدترین مقام تاریخ پرسپولیس تا آن زمان که مقام پنجم بود به دست آورد.

5. زلاتکو کرانچار: بعد از 3 تغییر مستمر در پرسپولیس 87، کرانچار در سال 88 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد و بعد از 21 بازی و کسب نتایج نسبتا خوب در تیمی که 18 تغییر در نفرات خود استفاده کرده بود کنار گذاشته شده جای خود را به دایی داد.

6. برانکو ایوانکوویچ: حمید درخشان که 2 بار جای مربیان کروات در پرسپولیس سالیان گذشته گرفته بود، این بار جای خود را به برانکو داد. سرمربی سابق تیم‌ملی که دوران موفقی را در تیم‌ملی فوتبال داشت، شخصیت و قدرت فنی خود را در پرسپولیس از ابتدای فصل به نمایش می‌ گذارد.