به گزارش پارس، نوید مظفری در گفت‌وگو با فارس، در مورد نحوه قضاوت تورج حق‌وردی در بازی استقلال و پیکان گفت: در دقیقه ۴۴ مدافع پیکان بر روی مهاجم استقلال مرتکب خطای پنالتی شد و هنگامی که تکل زد ابتدا پای راست بازیکن استقلال را زد و سپس توپ را دفع کرد. این یک خطای پنالتی بود که داور آن را نگرفت.

وی ادامه داد:‌صحنه دوم و بحث‌برانگیز این مسابقه گلی بود که پیکان به ثمر رساند که این گل هم کاملا سالم بود و هیچ خطایی روی دروازه‌بان استقلال اتفاق نیفتاد. طالب‌لو هنگامی که قصد بلند شدن داشت به بازیکن حریف خورد و این گل کاملا صحیح بود.

مظفری در مورد اینکه قضاوت حق‌وردی در این بازی چطور بود، گفت:‌وقتی داور دو اشتباه تاثیرگذار داشته باشد هر چقدر عملکردش خوب باشد نمی‌توان از آن دفاع کرد.

وی در مورد اعتراض مربیان پیکان و اخراج مربی پیکان در دقیقه ۱۰ گفت: این اعتراضات دیگر در فوتبال دنیا از مد افتاده است. مربی پیکان دیگر چه می‌خواست داور خطای بازیکن استقلال را گرفت و به او کارت زرد هم نشان داد. مربی پیکان به چه اعتراض می‌کرد. هفته گذشته هم یکی از بازیکنان آنگونه اعتراض کرد. این اعتراضات درست نیست.

داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران در مورد اینکه مرفاوی گفته استقلال باید برنده می‌شد،‌گفت: من این حرف را قبول ندارم سوت‌های داوران تعیین شده نیست. مرفاوی خودش هم سرمربی استقلال بوده است. داوران ممکن است اشتباه کنند اما اشتباه آنها سهوی است.