• لینک کوتاه
 • کد خبر: 239275

  رئیس فدراسیون فوتبال به رد شایعه برکناری دبیرکل فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت: بدون توجه به شایعات به دنبال بسترسازی هستیم و آقای نبی نیز به صورت قانونی در این سمت حضور دارند.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، علی کفاشیان ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات هیئت فوتبال خراسان رضوی در جمع خبرنگاران، با اشاره به نتایج تیم‌های جوانان و رده پایه کشورمان اظهار کرد: فدراسیون تمام امکانات لازم را در اختیار تیم جوانان قرار داده بود و از این لحاظ کمبودی نداشیتم و با توجه به نتایج کسب شده تغییرات گسترده‌ای در تیم‌های پایه شکل می‌گیرد.

  وی افزود: البته این نکته را نباید فراموش کرد که تیم‌های امید و جوانان ما به دلیل اشتباهات فاحش در این رقابت‌ها شکست خوردند و اگر مجددا برابر رقبا صف آرایی کنند این نتایج شکل نمی‌گیرد.

  رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: باید بپذیریم که رقبای ما سرمایه گذاری زیادی انجام داده‌اند اما با تمام این تفاسیر همچنان در آسیا به عنوان تیم اول حضور داریم.

  کفاشیان به رد شایعه برکناری دبیرکل فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت: بدون توجه به شایعات به دنبال بسترسازی هستیم و آقای نبی نیز به صورت قانونی در این سمت حضور دارند.

  وی از سفر یکشنبه خود به مالزی با هدف بررسی مباحث مربوط به چشم‌انداز فوتبال قاره آسیا خبر داد و تاکید کرد: قرار است در جلسه کمیته اصلاح ساختار فوتبال آسیا، در قالب یک گروه پنج‌نفره مباحث مربوط به چشم‌انداز قاره را دنبال کنیم.     
   

  انتخابات خراسان رضوی رئیس فدراسیون رقابت سرمایه گذاری علی کفاشیان فدراسیون فوتبال فوتبال فوتبال آسیا مالزی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها