به گزارش پارس به نقل از سایت باشگاه استقلال، سرمربی اسپانیایی الریان در کنفرانس خبری قبل از بازی درباره بازی با استقلال گفت: با توجه به اینکه ما بازی اول را باختیم، تمام تلاش مان را می کنیم تا برنده دیدار با استقلال باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می کنید با توجه به اینکه شما فصل گذشته مقابل استقلال در قطر به تساوی رسیده بودید در این دیدار به پیروزی برسید، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما در لیگ قطر موفق نبودیم و در آسیا هم بازی اول مان را باختیم، اما با این حال هر بازی با بازی دیگر متفاوت است و لیگ داخلی هم با آسیا فرق می کند. فقط امیدوارم فردا در بازی با استقلال شانس هم همراه ما باشد.

خیمینس در پاسخ به این سوال که نقاط ضعف و قوت استقلال را چه می دانید اظهار کرد: وظیفه منِ سرمربی این است که استقلال را کامل بشناسم و نقاط ضعف و قوت آن را به شاگردانم بگویم. از من انتظار نداشته باشید که الان نقاط ضعف و قوت استقلال را بگویم. فقط بدانید استقلال را کامل آنالیز کرده ایم و با شناخت کامل به مصاف این تیم می آییم.

وی در پایان گفت: استقلال دو هفته است که استراحت کرده و با استراحت کامل مقابل ما بازی می کند ولی ما دو روز پیش در لیگ قطر بازی کردیم و این اصلاً عادلانه نیست که با این شرایط به مصاف استقلال بیاییم، اما مجبوریم از برنامه مسابقات تبعیت کنیم.