خودروی T.۵۰s Niki Lauda گوردون موری به عنوان نمونه متمرکز روی پیست اتومبیل ورزشی وارد بازار می‌شود. نام آن ادای احترام به قهرمان سه دوره فرمول یک جهان است.

از این مدل خودرو فقط ۲۵ نمونه ساخته خواهد شد و قیمت آن ۳.۱ میلیون پوند (۴.۳۶ میلیون دلار) خواهد بود. تولید این خودرو در ژانویه ۲۰۲۳ و پس از تکمیل ۱۰۰ دستگاه مدل استاندارد T.۵۰ آغاز می‌شود.

خودروی T.۵۰s Niki Lauda مانند مدل استاندارد آن از موتور ۴.۰ لیتری V۱۲ استفاده می‌کند. خروجی برای مدل گرمتر ۷۰۱ اسب بخار (۵۲۳ کیلووات) با دور موتور ۱۱.۵۰۰ دور در دقیقه است، اما با سیستمی که این خودرو دارد سرعت می‌تواند تا ۷۲۵ اسب بخار (۵۴۱ کیلووات) افزایش یابد. این ماشین دارای گشتاور ۳۵۸ پوند فوت (۴۸۵ نیوتن متر) است. برای مقایسه، T.۵۰ استاندارد ۶۵۴ اسب بخار (۴۸۸ کیلووات) و ۳۴۴ پوند فوت (۴۶۷ نیوتن متر) دارد.

یک ابر ماشین با دو دنده

قدرت این خودرو از طریق یک جعبه دنده شش سرعته پادل شیفت تامین می‌شود. دو دنده در دسترس است یکی که با سرعت بیش از ۲۰۰ مایل در ساعت (۳۲۲ کیلومتر در ساعت) به اوج خود می‌رسد و دنده دیگر برای مدار‌های محکم‌تر سرعت کمتری خواهد داشت و حداکثر سرعت را به ۱۷۰ مایل در ساعت (۲۷۴ کیلومتر در ساعت) می‌رساند. این قدرت در وسیله نقلیه‌ای که فقط ۱۸۷۲ پوند (۸۵۲ کیلوگرم) وزن دارد، بیش از حد نیاز هم هست.

سوپراسپرت گوردون موری T50s نیکی لااودا از موتور 725 اسب بخاری استفاده می کند

شاسی مونوکوک آن با T.۵۰ یکسان است. سیستم تعلیق دارای تنظیمات دستکاری شده‌ای است که ارتفاع سواری را ۳.۴۳ اینچ (۸۷ میلی متر) در جلو و ۴.۵۷ اینچ (۱۱۶ میلی متر) در عقب کاهش می‌دهد.