شرکت اپل هرساله سعی دارد با عرضه محصولات جدید رضایت مشتریان خود را بیش از پیش جلب کند. سیاست‌های این شرکت به این گونه است که اغلب کارهای خود را مخفیانه انجام داده و پس از نتیجه نهایی خروجی خود را به نمایش می‌گذارد.

در این بین اما افرادی هستند که محصولات جدید این شرکت را پیگیری کرده و افشا می‌کنند، Jon Prosser یکی از این افشا کنندگان محصولات اپل است. وی بار دیگر تأکید کرده است که AirTags ، ردیاب  اپل و رقیب Galaxy Smart Tag ، در ماه مارس عرضه می‌شود. او همچنین می گوید iPad Pro بعدی برای رونمایی در ماه مارس قابل اجرا است. توجه به این نکته مهم است که Prosser در مورد AirTags دارای پاراکورد ترکیبی است که پیش بینی می کند در رویداد M1 اپل در ماه اکتبر برگزار شود.

ویژگی جدید iPad Pro چیست؟

انتظار می رود که iPad Pro در طراحی مدل قبلی خود مشترک باشد و نسخه قدرتمندتری از چیپست A14 به آن اضافه کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که 12.9 iPad Pro اینچی ابتدا از فناوری جدید مینی ال ای دی بهره می‌برد و هیچ خبری از آیپد پرو ۱۱ اینچی نیست.

او در پایان اضافه کرد که اپل همچنین AirPods 3 را در ماه مارس رونمایی خواهد کرد. ما در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد AirPods 3 داریم، اما آنها می‌توانند با طراحی AirPods Pro و بدون ANC راه اندازی کنند. حتی می‌توانند ۲۰ درصد ارزان‌تر از AirPods Pro فعلی و حدود ۲۰۰دلار باشند.