ناسا به دو خدمه خود ماموریت داده است تا در چهارمین پرواز چرخشی فضاپیمای Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی حضور داشته باشند. دو فضانورد Kjell Lindgren و Bob Hines فضانوردان ناسا، به ترتیب به عنوان فرمانده فضاپیما و خلبان برای مأموریت Crew-۴ فعالیت خواهند کرد. اعضای دیگر خدمه در آینده توسط شرکای بین المللی آژانس به عنوان متخصص ماموریت منصوب می‌شوند.

انتظار می‌رود این ماموریت در سال ۲۰۲۲ با موشک Falcon ۹ از مجموعه پرتاب ۳۹A در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا آغاز شود. لیندگرن، هاینز و اعضای بین المللی خدمه، برای یک اقامت طولانی مدت در یک ایستگاه فضایی آماده می‌شوند.

این دومین سفر لیندگرن به فضا است، سفر اول او (در سال ۲۰۱۵) برای سفر‌های ۴۴ و ۴۵ با ۱۴۱ روز اقامت در ایستگاه فضایی همراه بود. وی که بخشی از خانواده نیروی هوایی بود، در تایوان متولد شد و قبل از اتمام دبیرستان در مدرسه متوسطه رابینسون در فیرفکس واقع در ویرجینیا، قسمت زیادی از کودکی خود را در انگلیس گذراند.

لیندگرن لیسانس زیست شناسی را از آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده، کارشناسی ارشد فیزیولوژی قلب و عروق را از دانشگاه ایالتی کلرادو و مدرک پزشکی را از دانشگاه کلرادو دریافت کرد. وی پیش از انتخاب به عنوان فضانورد در سال ۲۰۰۹، یک جراح پروازی بود که از ماموریت‌های شاتل فضایی و ایستگاه فضایی پشتیبانی می‌کرد. در دسامبر سال ۲۰۲۰، ناسا او را به عنوان یکی از تیم‌های فضانوردان آرتمیس معرفی کرد که به زمینه سازی برای انجام ماموریت‌های قمری آینده ناسا کمک می‌کند.

پایگاه ناسا به فضانوردان ماموریت SpaceX Crew-۴ یک ایستگاه فضایی اختصاص می‌دهد

دیگر فضانورد منتخب ناسا، هاینز، سرهنگ دوم نیروی هوایی ایالات متحده بود. او در سال ۲۰۱۷ به عنوان فضانورد انتخاب شد و اولین سفر خود را به فضا انجام داد.

هاینز در فایتویل کارولینای شمالی به دنیا آمد، اما هریسبورگ پنسیلوانیا را زادگاه خود می‌داند. وی از دانشگاه بوستون با مدرک لیسانس مهندسی هوا فضا فارغ التحصیل شد و ادامه کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا را از دانشگاه آلاباما دریافت کرد. وی همچنین فارغ التحصیل مدرسه خلبانی تست نیروی هوایی است.

هاینز قبل از فضانوردی، از استقرار نظامی متعدد در خاورمیانه، آفریقا و اروپا حمایت کرد. همچنین به عنوان خلبان آزمایشی پرواز برای اداره هواپیمایی فدرال و به عنوان خلبان تحقیقاتی در مرکز فضایی جانسون ناسا در هوستون خدمت کرده است.

ورود ناسا به حمل و نقل تجاری

برنامه تجاری Crew ناسا در حالی در حال کار با صنعت هوافضای آمریکا است که شرکت‌ها نسل جدیدی از فضاپیما‌ها و سیستم‌های پرتاب را قادر به حمل خدمه به مدار زمین و ایستگاه فضایی کرده‌اند. حمل و نقل تجاری به ایستگاه و از طریق آن خدمات گسترده‌تر (زمان تحقیق اضافی و فرصت‌های گسترده‌تر برای کشف) از ویژگی این برنامه تجاری ناسا است.

برای بیش از ۲۰ سال، انسان‌ها در ایستگاه فضایی بین المللی به طور مداوم زندگی و کار کردند و با پیشرفت دانش علمی و ظهور فن آوری‌های جدید، دستیابی به موفقیت آسان‌تر شد. این ایستگاه یک آزمایشگاه مهم برای ناسا برای درک و غلبه بر چالش‌های پرواز فضایی طولانی مدت و گسترش فرصت‌های تجاری در مدار زمین است.