قیمت گوشی های شیائومی که بعد از صعود دلار با افزایش زیادی روبرو شده بود،‌ حالا و بعد از افت دلار کم کم در مسیر کاهشی قرار گرفته است. گوشی های شیائومی و گوشی های سامسونگ جزو پرفروش های بازار هستند.

به گفته فعالان بازار بیشتر گوشی های این برند چینی کیفیت بالا و قابل قبولی دارند و به دلیل قیمت مناسبی که دارند توانسته اند نبض بازار را به دست بگیرند و همیشه جزو لیست پرفروش های بازار موبایل باشند. با این اوصاف ارزان ترین گوشی های شیائومی را بعد از کاهش ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت موبایل، با چه قیمتهایی می توان خریداری کرد ؟

ارزان ترین گوشی های شیائومی بعد از کاهش قیمت دلار

گوشی موبایل Xiaomi Redmi Note با قیمت ۴ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان یکی از ارزان ترین گوشی های این برند است. گوشی Xiaomi Redmi Note ۸ با ظرفیت ۱۲۸ گیگا بایت هم با قیمت ۴ میلیون و ۷۸۹ هزار تومان به فروش می رسد.

گوشی Xiaomi Redmi Note ۹S با ظرفیت ۶۴ گیگا بایت با قیمت ۴میلیون و ۸۵ هزار تومان فروخته می شود. قیمت گوشی Xiaomi Redmi Note ۹S با ظرفیت ۱۲۸ گیگا بایت هم حدود ۵ میلیون و ۵۴۹ هزار تومان است.

گوشی موبایل Xiaomi Redmi Note ۸ pro حدود ۶ میلیون و ۲۴۸ هزار تومان قیمت دارد. گوشی موبایل Xiaomi Redmi Note ۹ Pro با ظرفیت ۱۲۸ گیگا بایت با قیمت ۶ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان به فروش می رسد.

گوشی موبایل Xiaomi Poco X۳ با قیمت ۶ میلیون و ۷۳۹ هزار تومان در بازار موبایل فروخته می شود. گوشی موبایل Xiaomi Redmi Note ۹ Pro Max با ظرفیت ۱۲۸ گیگا بایت هم حدود ۷ میلیون و ۲۸۲ هزار تومان قیمت دارد.