شرکت بنز ون و کاروان مسافرتی جدید و با امکانات پیشرفته خود را معرفی کرد. کمپرسورهای مرسدس بنز Sprinter جدید نیستند. ما ده‌ها مورد از آن‌ها را با مشخصات مختلف دیده‌ایم، اما هرگز امکانات خاصی که در این مدل کمپرسور به کار رفته‌ است را ندیده‌ایم.

حال یک سوال پیش می‌آید و آن این است که چه چیزی خودرو Sprinter را بسیار خاص کرده است؟ حتی در یک نگاه کردن نیز متوجه تفاوت‌های آن با سایر محصولات مشابه می‌شویم. این وسیله کاملا منطبق با نیازهای مصرف‌کننده است. طراحی و رنگ آن در طرفین خودرو بسیار زیبا به نظر می‌رسد. در این خودرو مجموعه‌ای از چرخ‌های بزرگ و پهن استفاده شده است.

 در ون Camper  سیستم تهویه هوا، ناوبری ماهواره‌ای، شیشه‌های برقی، کروز کنترل، اتصال بلوتوث و موارد دیگر وجود دارد. از ویژگی‌های خاص این ون می‌توان به استفاده به عنوان پناهگاه اشاره کرد چرا که این ون دارای یک سقف آلکانتارا، دیوارهای عایق بندی شده، صندلی‌های چرمی و سایر موارد مورد نیاز در یک کابین است که می‌تواند به راحتی دو نفر را در خود جای دهد. فضای نشیمن آن دارای آشپزخانه با سینک ظرفشویی، یخچال کمپرسور ۸۰ لیتری و بسیاری از محفظه‌های نگهداری است. همچنین یک حمام خوب با سیستم آب گرم با یک صفحه کنترل دیجیتال وجود دارد. یک تلویزیون LCD با دستگاه پخش DVD و تهویه سقفی، نور LED و بسیاری از موارد کاربردی دیگر در آن وجود دارد.

عرضه یک ون و کاروان پیشرفته توسط شرکت بنز

این کاروان مشکی در پشت یک وسیله حمل و نقل وصل می‌شود و از طریق دو درب در عقب قابل دسترسی است. داخل خودرو دارای دیوارهای مشکی و سقف سفید و کف لاستیکی است. مصرف‌کنندگان حتی می‌توانند یک EV را در آنجا شارژ کنند زیرا این کاروان دارای خروجی ۲۴۰ ولت و یک نقطه اتصال ۱۲ ولت است. قیمت این مجموعه ۴۹هزار پوند با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است. این نرخ معادل حدود ۶۶۷۴۲ دلار است.

عرضه یک ون و کاروان پیشرفته توسط شرکت بنز