مدیر عامل شرکت پیت لاو در توییتر خود فاش کرد که این شرکت سرانجام ساعت هوشمند Oneplus را در سال 2021 معرفی خواهد کرد، که نشان دهنده اولین گام در فناوری پوشیدنی (wearable) برای تجارت تلفن همراه است. هنوز مشخصات زیادی در مورد این محصول نسل آینده وجود ندارد اما به زودی اطلاعات بیشتری از قبیل سیستم عامل این ساعت هوشمند، قیمت و تاریخ انتشار آن مشخص خواهد شد. در ادامه با نبض بازار همراه باشید.

به گفته این شرکت بسیاری از کاربران انتظار یک ساعت هوشمند را داشتند و همانطور که پیداست Oneplus در حال ساخت یک ساعت هوشمند است که به زودی و در سال آینده رونمایی می شود. احتمالا با عرضه این ساعت، رویاهای طرفداران این برند محقق خواهد شد.

ایده رونمایی از یک محصول پوشیدنی، چیزی منحصر به فرد نیست اما چند سال قبل، کارل پی، بنیانگذار OnePlus، تصاویری از طراحی یک ساعت هوشمند را منتشر کرد. در آن زمان این شرکت توافق کرد که بر توسعه تلفن های هوشمند تمرکز کند و تصمیم خود را برای راه اندازی هرگونه پروژه غیر تلفنی متوقف کند.

ساعت OnePlus برای اولین بار در سال 2015 نمایش داده شد که طرح های اولیه آن را در بر می گرفت و نشان می داد که شکل و شمایل دستگاه چگونه است. در آن زمان این شرکت توجه خود را به سایر فعالیت ها جلب کرده بود و دریافت که رقابت فزاینده ای در صنعت ساعت های هوشمند در آن سال ها وجود دارد بنابراین راه اندازی ساعت هوشمند را متوقف کرد.

حال پس از حدود 5 سال، راه اندازی ساعت هوشمند وان پلاس (OnePlus) در سال 2021 شروع خواهد شد و از اولین محصول جدید این شرکت رونمایی می شود. وان پلاس در چند وقت اخیر توسعه تولید خود را فراتر از تلفن ها برده است و علاوه بر تولید موبایل های پیشرفته در سال های گذشته، در حال تولید طیف وسیعی از هدفون ها و حتی تلویزیون های هوشمند است.