شرکت پورشه خود را برای معرفی و رونمایی از Taycan Cross Turismo در اواخر سال جاری میلادی آماده کرده است. سری Taycan  از خودروهای پورشه که کاملا برقی هستند طی سال گذشته چندین بار در جاده‌های عمومی آزمایش شده‌اند.

اکنون عکس‌های جدیدی از آخرین مدل سری Taycan در آلمان را منتشر شده‌است. در این عکس‌های لو رفته تقریبا ۹۹ درصد طراحی نهایی خودرو برای همه نمایان شده‌ و از زیر و بم آن با خبر شده‌ایم.

دقیقا یک ماه پیش بود که ما شاهد یک مدل آزمایشی دیگر از خودروری جدید پورشه بودیم. این نمونه اولیه با نمونه قبلی کاملا متفاوت است اما در از همان چرخ‌ها و رنگ بیرونی خودروهای قدیمی‌تر پورشه استفاده شده‌ است.

تنها تفاوت ظاهری که می‌توانیم مشاهده کنیم، کولیس‌های ترمز هستند که برعکس قبل زرد نیستند و به رنگ سیاه در آمده‌اند. احتمالا تمام قطعات تولیدی از جمله چراغ‌های جلو و عقب شکل نهایی این خودرو هنگام عرضه هستند و تغییری نخواهند داشت. نوارهای کوچک LED در سپر جلو این ماشین است که احتمالا ساختگی هستند و جزئی از طراحی ماشین نیستند.

خودرو جدید پورشه

برخی از مشخصات فنی خودرو Taycan جدید

 

اتاقک این مدل جدید ممکن است کمی متفاوت از Taycan معمولی باشد اما انتظار می‌رود که قطعات زیر بدنه آن کاملا یکسان باشد. این بدان معنی است که قدرت از ۵۳۰ اسب بخار (۳۹۵ کیلووات) تا ۷۶۱ اسب بخار (۵۶۷ کیلووات) خواهد بود اما ممکن است در بخش باتری نیز پیشرفت‌های کوچکی داشته باشیم.

پورشه اخیرا برای مدل جدید Taycan در سال جدید پیشرفت‌هایی را صورت داده است که شامل اصلاح ۰/۲ ثانیه زمان شتاب ۰ تا ۱۲۴ مایل در ساعت (۲۰۰ کیلومتر در ساعت) تا ۹/۶ ثانیه است. انتظار می‌رود خودروساز مستقر در اشتوتگارت تا پایان سال جاری خودرو Taycan Cross Turismo را معرفی کند.