به گزارش پارس نیوز، 

علاوه بر مسئله ترافیک، یکی از مسائلی که محیط زیست طبیعی خصوصا در جاده های شمال بسیار چشم انداز بدی ایجاد می کند، مسئله زباله هایی است که توسط گردشگران و مسافرین به کنار جاده و دریا و جنگل ریخته می شود. با وجود فرهنگ سازی باز هم در هر بازه تعطیلات متاسفانه شاهد این موضوع هستیم.

یکی از روش هایی که در مسافرت ها توصیه می شود ریختن زباله ها درون یک نایلون در خودرو و انتقال ان به نزدیک ترین سطل زباله است. اما گجت های مختلفی نیز در این راه به وجود آمده است که کاربران را تشویق به نگهداری زباله در خودرو و جلوگیری از دور انداختن و پرتاب ان به جاده کرده است.

گجتی برای خودرو

یکی از این گجت ها Universal Car Garbage Bin است که همانطور که از نام آن بر می آید، متعلق به خودرو است و راننده را تشویق به داشتن فضایی تمیز تر درون خودرو می کند. این کار به راننده کمک می کند که تمام زباله ها را در یک مکان کنار هم نگهدارد. استفاده از این گجت زباله ای ساده است.

طرز کار این سطل زباله آسان است، تنها کافی است که آن را به قسمت پشتی درب خودرو وصل کنید. در حقیقت شما می توانید در کنار در این سطل زباله را داشته باشید. در واقع در کنار هر دربی می توانید از این سطل زباله استفاده کنید. طراحی این سطل زباله بسیار هوشمندانه و جنس آن از پلاستیک و بسیار سبک است.

اکسسوری جذاب برای خودرو

ظاهر آن به گونه ای است که ضربه ای به طراحی داخلی خودرو نمی زند و می توانید در سفرهای روزمره نیز از آن استفاده کنید. جنس این سطل از پلاستیک بازیافتی و سازگار با محیط زیست بوده و در رنگ های نقره ای و طلایی موجود است. این گجت به عنوان یکی از اکسسوری های خودرو برای استفاده روزانه مناسب است و میزان استفاده از پلاستیک های مخرب طبیعت برای جمع اوری زباله ها را کاهش می دهد.

علاوه بر این، طراحی قابل حمل آن می تواند برای استفاده همیشگی و دائم مناسب باشد. این سطل تنها 200 گرم وزن دارد و بسیار سبک است. ابعاد آن نیز 15.5 در 8 در 12 سانتی متر بود و قیمت آن تنها 15 دلار است.