به گزارش پارس نیوز، 

اخبار

این دستگاه از اینترنت LTE استفاده می کند و می تواند حیوان خانگی را پیدا کند و حتی موقعیت مکانی اعضای خانواده شما را نشان دهد. شما می توانید با استفاده از این ردیاب کلید خودرو خود را نیز پیدا کنید. دیگر اینکه شما می توانید تنظیمات خاصی را برای این ردیاب تعیین کنید تا بتواند نقش یک سنسور را در خانه ی هوشمند شما ایفا کند.

تا زمانی که این ردیاب بتواند دسترسی به اینترنت داشته باشد ، شما می توانید از طریق اپلیکیشن این ردیاب نسبت به تعیین موقعیت مکانی فرد موردنظر خود اقدام کنید. این اپلیکیشن بر روی سیستم عامل اندروید و iOS قابل استفاده است. این اینترنت LTE استفاده شده در این دستگاه می تواند در نوع خود جالب توجه و خاص باشد.

امکانات ردیاب جدید سامسونگ

شما حتی می توانید تنظیمات این دستگاه را طوری انجام دهید که در زمان نیاز هشدار دهد. برای مثال شما می توانید تنظیمات دکمه های این ردیاب را طوری تنظیم کنید که فرد مورد نظر شما با دو بار فشار دادن این دکمه به شما اعلام کند که مثلا خانه است یا اینکه پرواز او تازه به فرودگاه است. این ردیاب اگر با مشکل مواجه شوید پیام اضطراری را برای فرد موردنظر شما ارسال می کند.

اگر شما برای خرید ، سفر یا حتی ورزش به بیرون می روید ، می توانید با استفاده از این ردیاب خانواده را از موقعیت مکانی خود مطلع کنید. نکته اصلی این است که برنامه این ردیاب حالت محدود دارد و فقط افراد نزدیک به شما می توانند از موقعیت مکانی شما اطلاع کسب کنند.

مقاومت بالای این ردیاب

این ردیاب ضد آب بوده و به خوبی هم در برابر گرد و غبار از خود محافظت می کند. شرکت سامسونگ اعلام کرده است که این ردیاب فقط با یک بار شارژ کردن می تواند به مدت یک هفته کار کند ولی این موضوع را هم اشاره کرده است که نحوه مصرف این ردیاب هم مهم و اساسی است.

تنظیم محدوده موقعیت مکانی از دیگر ویژگی های این ردیاب است. شما می توانید از طریق اپلیکیشن این ردیاب محدوده موقعیت مکانی تعیین کنید و اگر فرد موردنظر وارد این محدوده شد به شما اعلام کند.

این دستگاه ردیاب از تاریخ 14 سپتامبر با قیمت 100دلار به بازار عرضه خواهد شد که در نوع خود قیمت مناسبی دارد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.