به گزارش پارس نیوز، سالهای دور از خانه سریالی برای شبکه نمایش خانگی است که مجید صالحی کارگردانی آن را برعهده دارد. هادی کاظمیو احمد مهرانفر دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل میدهند که با گریمی متفاوت در این سریال جلوی دوربین رفتند.سالهای دور از خانه

 

گریم جالب هادی کاظمی در سالهای دور از خانه

هادی کاظمی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از عکس جالبش در سریال سالهای دور از خانه رونمایی کرد.

هادی کاظمی

بازی متفاوت هادی کاظمی در سریال سالهای دور از خانه

هادی کاظمی با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت:

درود عزیزای دل ... سریال سالهای دور از خانه به زودی در نمایش خانگی ... اولین عکس هادی کاظمی در سریال کمدی ...

سریال سالهای دور از خانه

عکس جالب بازیگران سریال سالهای دور از خانه

بازیگران سریال سالهای دور از خانه : احمد مهرانفر در نقش خنجری، هادی کاظمی در نقش زهره، آزیتا حاجیان، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، احسان کریمی، گیتی قاسمی، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهرناز بیات، محمدرضا عقدایی، علی نظری، یدالله شادمانی، خسرو احمدی، علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، مهدی صباغی، سیاوش چراغی پور و مسعود روشن پژوه دیگر بازیگران اصلی این سریال کمدی را تشکیل میدهند.

احمد مهرانفر

گریم احمد مهرانفر در سریال سالهای دور از خانه

داستان سریال سالهای دور از خانه : سالهای دور از خانه نخستین اسپین آف ایرانی است. این سریال کمدی، داستانی متفاوت و کمدی از دوران پس از سربازی خنجری و زهره را روایت می کند.

 سریال سالهای دور از خانه

سریال سالهای دور از خانه در شبکه نمایش خانگی

کاراکتر زهره با بازی هادی کاظمی در مجموعه نمایش خانگی کمدی سال های دور از خانه یکی از دو کاراکتر اصلی سریال است که در شاهگوش حضور داشت و در کنار خنجری با بازی احمد مهرانفر دوران سر بازی اش را می گذراند.

هادی کاظمی و احمد مهرانفر

هادی کاظمی و احمد مهرانفر در سریال سالهای دور از خانه

سریال دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی ، براساس متنی از امیرحسین قاسمی و احمد مهرانفر به زودی به نمایش خانگی می آید.