به گزارش پارس نیوز،  سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» بر اساس  نظر سنجی نهم دی ماه با استقبال مخاطبان روبرو شده است.

بر اساس این نظرسنجی با نمونه آماری ۴۰۶ نفر از افراد ۱۲ سال و بالاتر؛ ۶۶ درصد از پاسخگویان، بیننده حداقل یکی از سریال‌های درحال پخش از شبکه‌های تلویزیونی بوده اند که از این میزان ۵۶ درصد سریال‌های جدید «مینو»، «بی‌قرار ۲»، «بانوی عمارت»، «افسانه اوک‌نیو» و «خانواده جدید» را تماشا کرده‌اند.

این گزارش حاکی است: سریال «بانوی عمارت» شبکه سه سیما در میان سریال‌های جدید گوی سبقت را از دیگر سریال‌ها در جذب مخاطب ربوده و ۴۷ درصد مخاطبان را به خود اختصاص داده است. از این میزان بیش از ۹۳ درصد در حد «زیاد» و کمتر از ۷ درصد در حد «کم» از این سریال ابراز رضایت کرده‌اند. در میان جنبه‌های مختلف سریال «بانوی عمارت»، ۹۲ درصد از بینندگان این سریال از نظر «جذابیت داستان سریال»، ۹۱ درصد از بازی هنرپیشه‌ها، ۹۱ درصد از تیتراژ سریال در حد «زیاد» و ریتم وقوع حوادث و  ۸۳ درصد فیلم را در حد «مناسب» دانسته‌اند.

در این نظر سنجی سریال «بی‌قرار ۲» شبکه دو سیما پس از بانوی عمارت در فهرست علاقمندان به سریال‌های جدید سیما قرار گرفته و آمار ۲۹ درصد از این تعداد را به خود اختصاص داده‌است. از میان بینندگان سریال «بی‌قرار ۲» ۸۵ درصد در حد زیاد و ۱۲ در صد در حد کم از این سریال راضی بوده‌اند. در میان جنبه‌های مختلف جذابیت این سریال بازی هنرپیشه‌ها در حدود ۸۷ درصد نظر بینندگان را جلب کرده است.

سریال «مینو» با ۱۵ درصد پس از این دو سریال در جلب نظر مخاطبان قرار داشته و در میان سریال‌های خارجی نیز «افسانه اوک‌نیو» شبکه سه با ۱۶ درصد در صدر قرار گرفته است.

در این نظر سنجی ۲۰ سریال تکراری نیز که از شبکه‌های سیما در این تاریخ روی آنتن رفته اند نیز بررسی شده است که ۹ سریال بیش از ۱۰ درصد بیننده داشته‌اند. ازاین میزان سریال «پایتخت ۴» با ۳۲ درصد بیننده، پربیننده‌تر از بقیه سریال‌های تکراری بوده است و توانسته نظرغالب مخاطبانش را جلب کند.