به گزارش پارس نیوز، فیلم سینمایی «خدا نزدیک است» به کارگردانی علی وزیریان برای مخاطبان آی‌فیلم در داخل کشور، پخش می‌شود.

«خدا نزدیک است» در سال ۱۳۸۵ تولید شده و در بیست‌و‌پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر دیپلم افتخار بخش فیلم‌های اول را دریافت کرده است.

فیلمنامه این اثر را علی وزیریان نوشته و داستان پسر جوانی به نام رضا را روایت می‌کند. او در نگاه اهالی، شیرین عقل است، لیکن در باطن جوانی با عاطفه و مهربان و برخوردار از سلامت کامل ذهنی است. در نزدیکی محل زندگی رضا، روستای کوچکی است که بخشی از جاده آن در مسیر سیل ویران شده‌ است. اهالی برای تردد به آنجا ناچارند با موتورهای مسافرکش و از راه جنگلی عبور کنند. در همین ایام، لیلا معلم جدید روستا از راه می‌رسد و برای رفتن به مدرسه ناچار می‌شود با موتور سفر کند. رضا دلباخته لیلا شده، رفته‌رفته احوالش به گونه‌ای تغییر می‌یابد که مادرش او را برای شفا به امامزاده می‌برد و...

بازیگرانی همچون بابک حمیدیان، الناز شاکردوست، سعید نیک‌پور، مینا جعفرزاده، صفر روحی و الهه ترکمان در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «خدا نزدیک است» پنجشنبه ۱۳ دی ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه آی‌فیلم روی آنتن می‌رود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز جمعه خواهد بود.