به گزارش پارس نیوز، خبر ازدواج پرستو صالحی روز گذشته همزمان با آغاز سال نو میلادی در فضای مجازی منتشر شد . بعد از انتشار بدون توضیح این خبر کنجکاوی ها برای شناخت همسر پرستو صالحی آغاز شد و همه میخواستند که بدانند همسر خانم بازیگر از اهالی سینما است یا خیر.

پرستو صالحی با انتشار عکسی از دستهایشان این خبر را به اشتراک گذاشت اما اطلاعات بیشتری در اختیار همراهانش قرار نداد تا همچنان کنجکاوی برای دیدن همسر خانم بازیگر وجود داشته باشد.

سوال شاهین صمدپور از پرستو صالحی درباره همسرش

شاهین صمدپور مستندساز معروف کشورمان با انتشار پستی برای تبریک ازدواج پرستو صالحی سوالی را که درباره همسر خانم بازیگر مطرح بود را به اشتراک گذاشت.

پرستو صالحی

تبریک شاهین صمدپور برای ازدواج پرستو صالحی

شاهین صمدپور، مستندساز و کارگردان در اینستاگرامش نوشت: رفاقتِ من و خانم صالحی عزیز بر می گرده به بیش از ده سال پیش، زمانی که تو یک فیلم هم بازی بودیم و پارتنر هم بودیم. در طی این سال ها صراحت بیان خانم صالحی باعث شد همیشه براشون احترام خاصی قائل باشم. دیشب خبر ازدواج شون رو توی صفحه شون خوندم و خیلی خوشحال شدم.
پ ن: بلافاصله بهشون پیغام دادم که پرستو جان داماد لطفن؟ که ایشون در جواب گفتن از بچه های معروف سینما نیست و نمی شناسیدشون. خواستم بگم پرستو جان می دونی که ما مردم ایران تو اینجور موارد کمی کنجکاو و جستجوگر هستیم، فضول نیستیمااا، کمی کنجکاو و جستجوگر تا دوستان خودشون زحمت نکشیدن نرفتن شماره شناسنامه ی داماد رو هم در بیارن لطفن خودت از ماه داماد رونمایی کن، متشکرم.
سوای از شوخی این مرد خوش بخت هرکسی که هست اش یک عمر کنار هم شاد باشید و سلامت.