به گزارش پارس نیوز، در حالی که با جدا شدن امیر جدیدی همه از توقف پروژه جهان پهلوان تختی ساخته بهرام توکلی خبر می‌دادند اما بر اساس آخرین شنیده‌ها توکلی در سکوت خبری فاز سوم مربوط به مسابقات تختی در المپیک را در سکوت خبری نیز به اتمام رسانده است.

امیر جدیدی در نقش تختی راهی جشنواره فیلم فجر می‌شود

نکته جالب توجه در خصوص جانشین نقش تختی است. بر این اساس فردی با نام "محسن تختی" که البته خانواده جهان پهلوان محسوب نمی‌شود جایگزین امیر جدیدی شده و نقش غلامرضا تختی را در زمان برگزاری مسابقات المپیک ایفا می‌کند.

محسن تختی از لحاظ ظاهری بسیار شبیه غلامرضا تختی بوده و همچنین خود در رشته کشتی فعالیت داشته است. با پایان یافتن فیلمبرداری فاز آخر فیلم جهان پهلوان تختی شائبه‌ها در خصوص حضور توکلی در جشنواره فیلم فجر قوت گرفته است.

محسن تختی نقش جهان پهلوان تختی را ایفا می‌کند/احتمال حضور بهرام توکلی در جشنواره فیلم فجر قوت گرفت///////////////////چهارشنبه

ماه گذشته عوامل فیلم سینمایی غلامرضا تختی ضمن اعلام خبر پایان فیلمبرداری فاز نخست این فیلم که مربوط به دوران کودکی غلامرضا تختی است، پس از ۲۰ روز در احمد آباد مستوفی، از تغییر در ترکیب بازیگران این فیلم خبر داده بودند.

توکلی که سال گذشته تجربه بسیار موفق تنگه ابوقریب را پشت سر گذاشته حال بار دیگر در کنار سعید ملکان به سراغ سوژه ای جذاب رفته اند. "زندگی جهان پهلوان تختی" تازه‌ترین تجربه همکاری سعید ملکان و بهرام توکلی است. نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی چهارماه پیش به اتمام رسیده و جهت دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه شده است.

محسن تختی نقش جهان پهلوان تختی را ایفا می‌کند/احتمال حضور بهرام توکلی در جشنواره فیلم فجر قوت گرفت///////////////////چهارشنبه

گفتنی است در خصوص سایر بازیگران جهان پهلوان تختی هنوز اطلاعاتی در دست نیست اما به احتمال به فراوان این فیلم زودی اخباری در خصوص سایر عوامل نیز ارائه خواهد داد.