به گزارش پارس نیوز، علیرضا استادی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگاری، درخصوص حضور خود در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر گفت: خوشبختانه در بخش اول اعلام شده جشنواره فیلم فجر برای آثار نگاه نو سه فیلم که در آنها به ایفای نقش پرداخته‌ام حضور دارند و تا اینجای کار با این سه فیلم به جشنواره می‌آیم مگر اینکه در بخش‌های دیگر هم فیلمی داشته باشم.

سیمرغ که هیچ به من یک مرغ هم نمی‌دهند/سریال جدید مجید صالحی ادامه شاهگوش است/////////////////دوشنبه

وی در همین راستا ادامه داد: امسال با فیلم "زهرمار" ساخته جواد رضویان، سونامی به کارگردانی "میلاد صدرعاملی" و همچنین "روزهای نارنجی" ساخته "آرش لاهوتی"حضور در جشنواره فیلم فجر را تجربه می‌کنم. البته فیلم زیرنظر به کارگردانی "مجید صالحی" از جشنواره فیلم فجر امسال انصراف دادند.

بازیگر فیلم لاتاری سه فیلمی که در آنها حضور داشته را قابل دفاع خواند و ادامه داد: خدا را شکر از نظر من هر سه این فیلم‌ها از لحاظ کیفی درجه بالایی دارند و البته که باید دید مخاطبان و اهالی سینما چه برخوردی با فیلم خواهند داشت.

سیمرغ که هیچ به من یک مرغ هم نمی‌دهند/سریال جدید مجید صالحی ادامه شاهگوش است/////////////////دوشنبه

وی درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر در سال جاری تاکید کرد: واقعیت امر من به هیچ وجه دغدغه سیمرغ جشنواره را نداشته و ندارم. یک مرغ هم به من نمی‌دهند چه برسد به سیمرغ اما در هر حال همیشه دغدغه هنری و کیفی به آثار داشته و هیچ وقت اثری را برای حضور در جشنواره و یا جایزه قبول نکرده‌ام. البته نه اینکه سیمرغ جشنواره را دوست نداشته باشم اما همیشه می‌گویم ملاک من کیفیت است و حال اگر جایزه هم بگیرم که خوش به حالم می‌شود.

بازیگر فیلم "روزهای نارنجی" در مورد ایفای نقش‌های کوتاه و فرعی در اکثریت آثار اضافه کرد: واقعیت امر هنوز پیشنهادی که باب میل من باشد رخ نداده و به نوعی می‌توان گفت هنوز سینما به من بدهکار است. از نظر من هنوز در سینما به من به خوبی پرداخته نشده و همچنان در انتظار نقش پررنگ تری هستم تا بتوانم توانایی خود در این عرصه را نشان دهم.

سیمرغ که هیچ به من یک مرغ هم نمی‌دهند/سریال جدید مجید صالحی ادامه شاهگوش است/////////////////دوشنبه

استادی در خصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشغول بازی در سریال "سالهای دور از خانه" به کارگردانی مجید صالحی هستم. این سریال به نوعی اسپین آف و یا ادامه‌ای بر سریال "شاهگوش" است که در آن داستان جداگانه زندگی شخصیت‌های "خنجری" و "زهره" با بازی احمد مهرانفر و هادی کاظمی پیگیری می‌شود.