به گزارش پارس نیوز، محسن چاوشی یکی از خواننده های پرطرفدار و جوان موسیقی پاپ است که صدای خاصش مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. این خواننده جوان کشورمان یکی از چهره هایی است که میتوان از او به عنوان گزیده کارترین ها در خواندن تیتراژ نام برد.تیتراژهای محسن چاوشی

 

محسن چاوشی با خواندن آهنگ های فیلم سنتوری به محبوبیت و معروفیت بیشتری دست یافت و بعد از آن تنها با چند تیتراژ در سریال های تلویزیون دیده شد. به بهانه پخش سریال بانوی عمارت و تیتراژی که محسن چاوشی برای آن خوانده مروری بر چند تیتراژی که محسن چاوشی بر سریال ها داشته است میکنیم . همراه ما باشید.

تیتراژ سریال بانوی عمارت با صدای محسن چاوشی

محسن چاوشی با صدا و سبک خاصی که در خواندن دارد هواداران زیادی دارد و اغلب هوادارانش منتظر حضور بیشتر او در تلویزیون هستند. سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد از امشب 6 آذر 1397 روی آنتن شبکه سه سیما میرود و محسن چاوشی به عنوان خواننده تیتراژ در این سریال حضور دارد.

محسن چاوشی

محسن چاوشی خواننده تیتراژ سریال بانوی عمارت

با پخش تیزر سریال بانوی عمارت با صدای محسن چاوشی هواداران این خواننده کشورمان برای آغاز پخش این سریال لحظه شماری میکنند. سریال بانوی عمارت ملودرامی عاشقانه است که مقطعی از تاریخ قاجار و شرایط سیاسی و اجتماعی آن دوران را روایت می کند.

تیتراژ سریال سایه بان با صدای محسن چاوشی

سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی سال 96 از شبکه دو سیما پخش شد و محسن چاوشی تیتراژ این سریال را خواند و ترانه این خواننده جوان برای تیتراژ سریال سایه بان مورد توجه هوادارانش قرار گرفت.

محسن چاوشی

محسن چاوشی و خواندن تیتراژ سریال سایه بان

سایه بان با بازی بازیگرانی چون مجتبی پیرزاده ، سینا مهراد ، امین تارخ ، هستی مهدوی فر ، کامران تفتی و ... روایتی از فراز و نشیب های زندگی اجتماعی چند خانواده و مشکلات اقتصادی بود.

تیتراژ ماندنی سریال شهرزاد با صدای محسن چاوشی

سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی یکی از سریال های پرطرفدار در شبکه نمایش خانگی بود که در سه فصل توزیع شد. محسن چاوشی بعد از خواندن ترانه های فیلم سنتوری با خواندن تیتراژ و ترانه های سریال شهرزاد در میان هوادارانش محبوب تر شد.

محسن چاوشی

محسن چاوشی خواننده ترانه و تیتراژ سریال شهرزاد

داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای 28 مرداد به بعد اتفاق می افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد و این سریال با بازی بازیگرانی چون شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، مصطفی زمانی ، پریناز ایزدیار ، علی نصیریان ، مهدی سلطانی ، فریبا متخصص و ... یکی از سریال های پرطرفدار در نمایش خانگی بود.