به گزارش پارس نیوز، 

چهار نمایش «خاله پیرزن مهربون»، «علیمردان خان»، «خاله سوسکه» و «آدم برفی» تا پایان آذر ۱۳۹۷ در تماشاخانه ایران تماشا روی صحنه می‌روند.

« خاله پیرزن مهربون » داستانی اقتباسی از قصه میهمان ناخوانده با نویسندگی و کارگردانی سینا نورائی است که به صورت موزیکال (موسیقی زنده) روی صحنه رفته و با استقبال مخاطبان روبرو شده است.

نمایش « علیمردان خان » نیز با کارگردانی سینا نورائی به شیوه روایت نمایش‌گونه از یک قصه فولکلور به صورت روایی و موزیکال هر هفته روی صحنه می‌رود.

در دیگر اجراهای ایران تماشا، نمایش « خاله سوسکه » بر اساس قصه خاطره‌انگیز و فولکلور با همین نام، به شیوه تلفیقی عروسک و بازیگر و با بهره‌مندی از موسیقی زنده برای نوجوانان و بزرگسالان روی صحنه است. در خلاصه داستان خاله سوسکه می‌خوانیم: دختربچه‌ای که (خاله سوسکه) است برای کمک به شرایط زندگی خودش و اوضاع اقتصادی پدرش، به قصد ازدواج راهی شهر همدان می‌‌شود که در بین راه با اشخاصی مواجه می‌شود.

نمایش « آدم برفی » نیز به نویسندگی مهدی مهدی‌آبادی و کارگردانی آنا نمکچیان ماجرای آدم برفی مهربانی است که با برف به دنیا می‌آید و با مهربانی و بخشندگی همه دارایی خود را به موجودات پیرامونش می‌بخشد.

شایان ذکر است روزها و سانس‌های اجرای این آثار نمایشی به این شرح است:

نمایش «آدم برفی» پنجشنبه ۲۲ و جمعه سی‌ام آذر ساعت ۱۷ و نمایش علیمردان خان در ساعت ۱۸ روی صحنه خواهند رفت.

نمایش «خاله سوسکه» جمعه ۲۳ و پنجشنبه ۲۹ آذر ساعت ۱۷ و نمایش خاله پیرزن مهربون ساعت ۱۸ روی صحنه خواهند رفت.

علاقه‌مندان تماشای این آثار نمایشی برای رزرو و خرید بلیت می‌توانند به سایت تیوال یا به صورت حضوری به گیشه تماشاخانه ایران تماشا به نشانی: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بعد از خیابان نجات الهی(ویلا)، کوچه سمنان پلاک ۳ مراجعه کنند.

انتهای پیام/