به گزارش پارس نیوز، 

«محمد بهاروند» در نشست کمیسیون دانشجویی شهرستان ساوه افزود: پرهیز از تخریب و افترا در کرسی های آزاد اندیشی ضرورت است ضمن اینکه این برنامه ها باید به دور از تبلیغات و رنگ و بوی انتخاباتی بوده و به تقویت نشاط و همبستگی اجتماعی بیانجامد.

وی اظهار داشت: ساوه دارای ظرفیت های برجسته ایدر حوزه صنعتی است و در کرسی های آزاداندیشی می توان از مدیران کارآفرین موفق صنعتی در دانشگاه ها دعوت کرد و زمینه پیوند قوی تر دانشگاه با صنعت را برای بهره مندی از استعداد های نخبگان علمی مهیا کرد.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران مرهون فداکاری اقشار مختلف مردم به خصوص دانشجویان و دانش آموزان است که برای پیروزی و به ثمر رسیدن آن رشادت های فراوانی شده است.

فرماندار ساوه گفت: حادثه 16 آذر و حضور دانشجویان از عوامل تاثیرگذار در مبارزه علیه سلطه طلبی بیگانگان و سیاست های غلط حکومت طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی بود.

بهاروند توضیح داد: با توجه به گذشت چهار دهه از عمر این انقلاب اسلامی می طلبد که با برگزاری هر چه با شکوه تر آیین روز دانشجو نسبت به انتقال جانفشانی و فداکاری های این قشر فرهیخته به نسل امروز اقدام کرد.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی در آستانه 40 سالگی شاهد اقتدار در عرصه های مختلف نظامی و علمی است که این مهم حاصل تربیت نخبگان علمی و دانشگاهی است.

فرماندار ساوه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص برپایی کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها، افزود: باید در نشست ها همخوان با سطح فکری و بینش دانشجویان برگزار شود.

ساوه دومین کانون جمعیتی و قطب مهم صنعت استان مرکزی پس از اراک است.

انتهای پیام/