به گزارش پارس نیوز، 

پروژه مردم‌نهاد قایم‌باشک با همکاری یک فروشگاه فرهنگی و مجموعه‌های تجاری تصمیم دارند تا با پویش آبتودل به والدین بیاموزند که هیچ‌ چیز، جایگزین روزهای طلایی کودکی کودکانمان نیست.

این برنامه روز چهارشنبه ۱۴‌ آذرماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در بوکلند اقدسیه برگزار می‌شود و خانواده‌ها می‌توانند همراه با کودکان بالای چهار سال در آن شرکت کنند. ورود برای عموم در این برنامه آزاد و رایگان اعلام شده است.

در این پروژه سعی می‌شود با کودکان و خانواده‌های آنها قایق‌سازی، نقاشی کردن و قصه‌خوانی انجام شود و به خانواده‌ها آموزش داده شود تا در شرایط سخت هم می‌توان به راحتی از کودکان خود مراقبت کنند.

به همین دلیل غرفه‌های ساخت اوریگامی برای کودکان و بزرگسالان، بازی‌های گروهی، نقاشی و رنگ‌آمیزی برگزار می‌شود.

این برنامه در راستای برنامه‌های انجمن راه و با همکاری نهادهای دیگر اجرا می‌شود.

انجمن راه با هدف افزایش آگاهی در حیطه‌ی بهداشت و سلامت جنسی فعالیت خود را آغاز کرده و در این راه از همراهی جمعی از پزشکان، اپیدمیولوژیست‌ها، روان‌پزشکان، روان‌شناسان، متخصصان آموزش و هنرمندان برخوردار شد. چشم‌انداز این انجمن دسترسی آسان همۀ افراد جامعه به منابع علمی، قابل اعتماد و متناسب با سن در حوزه‌ی بهداشت و سلامتی جنسی اعلام شده است. در همین راستا دو پروژۀ «کنترل اس» در حوزۀ آموزش بهداشت جنسی و پیشگیری از بیماری‌های آمیزشی و «قایم‌باشک» با هدف آموزش پیشگیری از کودک‌آزاری جنسی تعریف شده است.

یک روز بازی رایگان برای کودکان و والدین

انتهای پیام/