به گزارش پارس نیوز، 

کاظم راست‌گفتار کارگردان سینما با اشاره به پروژه سینمایی «مستقیم جهنم» گفت: بعد از دریافت پروانه ساخت «مستقیم جهنم»، تصمیم گرفتم بار دیگر فیلمنامه آن را بازنویسی کنم و بعد از آن پروژه را جلوی دوربین ببرم.

وی با اشاره به دلیل بازنویسی دوباره فیلمنامه این پروژه سینمایی بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از منتقدان نسبت به آثار کمدی حساس هستند به گونه‌ای که اگر پاک ترین و مقدس‌ترین کمدی دنیا را هم بسازیم باز هم انگ مبتذل به فیلم می‌زنند!

کارگردان فیلم «زنان ونوسی مردان مریخی» تاکید کرد: در تلاش هستم تا فیلمنامه‌ای را جلوی دوربین ببرم تا منتقدان نتوانند به آن مبتذل بگویند. مساله این است که در تمام دنیا منتقدان مخاطبان سینما را راهنمایی می‌کند تا مخاطب چگونه فیلم دیدن را یاد بگیرد، اما در ایران مردم خوب بلد هستند فیلم ببینند، اما ما از ترس منتقدان بیشتر به دنبال آن هستیم تا پروژه‌ای را بسازیم که منتقدان از آن خوششان بیاید.

وی با اشاره به «مستقیم جهنم» بیان کرد: این فیلمنامه کمدی-اجتماعی، مسایل روز جامعه را به صورت طنزآمیزی به چالش می‌کشد. البته در این فیلم سعی خواهیم کرد که تنها این مشکلات را طرح موضوع نکنیم و راهکارهای مناسب را در کنار فضای کمدی ارائه دهیم.

راست گفتار در پایان گفت: به زودی بازنویسی فیلمنامه به پایان می‌رسد و انتخاب بازیگران آغاز می‌شود، البته نباید فراموش کرد که بخش مهمی از آثار کمدی به تعداد معدودی بازیگر کمدی سینمای ایران است که معمولا مشغول بازی در کارهای مختلف هستند و هماهنگی با آن‌ها کمی زمان بر است.