به گزارش پارس نیوز، 

سریال نجوا فردا شب11 آذر با پخش آخرین قسمت از شبکه یک پایان می یابد و پخش مجموعه جدید تلویزیونی «مینو» به کارگردانی امیرپور وزیری و تهیه کنندگی مهدی همایون فر از شنبه 17 آذر آغاز خواهد شد.

داستان سریال مینو درباره زندگی سه قهرمان به نام «مینو»، «عماد» و «رضا» است که درگیر حوادث پیش از انقلاب می‌شوند و تا شروع جنگ تحمیلی درگیری‌هایی دارند، این مجموعه عاشقانه‌ای است که در تابستان و پاییز پنجاه‌ونه در روز‌های آغازین جنگ تحمیلی می‌گذرد و روایتی از عشق، خیانت و انتقام است که ناگهان با شروع جنگ شکل دیگری پیدا می‌کند و جای همه‌چیز و همه‌کس عوض می‌شود.

عباس غزالی، سیاوش طهمورث، محمود پاک‌نیت، پروانه معصومی، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، مالک سراج و شیوا ابراهیمی از جمله بازیگران این سریال هستند.

عباس غزالی یکی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی در باره این سریال گفت : مجموعه تلویزیونی «مینو» از آن دسته سریال هایی است که به لحاظ مضمون و محتوا در سینما و تلویزیون کمتر شاهد آن بوده ایم و فکر می کنم سریال خوب و جذابی شده است.

این بازیگر ادامه داد: من همیشه کارهایم را با وسواس انتخاب می کنم اما نگاهم نسبت به نقش و این سریال بسیار مثبت است و امیدوارم با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کند تا مدت ها دوری من از تلویزیون را جبران کند. همیشه فکر می کنم کارهایی که به آنها جواب مثبت می دهم، علاوه بر اینکه باید در راستای اهدافم باشد؛ باید با مخاطب نیز ارتباط خوبی برقرار کند تا احترام آنها حفظ شود.

قسمت 41 از مجموعه تلویزیوین 'نجوا' به نهیه کنندگی سعید شاهسواری امشب نمایش داده می شود.

انتهای پیام/