به گزارش پارس نیوز، 
عزت الله ضرغامی عصر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه مراغه با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مهم موجود در فضای مجازی اظهارداشت: باید با فرهنگ سازی از طرفیت های موجود در فضای مجازی در راستای آگاه سازی جوانان از خطرات موجود در این بخش استفاده کرد.

وی افزود: فضای مجازی فرصت خوبی را فراهم می‌کند تا بتوان با استفاده از این روش اطلاع رسانی سریعی نسیت به رویدادها انجام داد و برای استفاده بهتر کاربران از این روش باید فرهنگ سازی های لازم انجام شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: جوانان باید تهدیدهای فضای مجازی را شناخته و از این ابزار به بهترین شکل استفاده کنند.

وی ادامه داد: فضای مجازی باوجود خطرات و تهدیدها فرصتی مناسب برای انعکاس دیدگاه‌ها، نظرات و مطلب‌ها است.

رئیس اسبق سازمان صداوسیما، در ادامه با اشاره به اینکه برخی از افراد به دلیل بی بصیرتی‌ها دچار مشکل شده‌اند اظهارکرد: انقلاب اسلامی با اینکه ریزش‌هایی داشته ولی رویش‌های آن بیشتر از ریزش‌ها بوده است.

ضرغامی تصریح کرد: باوجود برخی انقلابی‌ها امروزه جوانان انقلابی و با بصیرت بسیاری پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و خواهند ایستاد.

وی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی براساس آنچه برخی‌ها فکر می‌کنند زنده است و آنهایی که از انقلاب بریده‌اند در ادامه انقلاب گری بی بصیرت شدند.

ضرغامی یادآور شد:پس از انقلاب اسلامی در ایجاد زیرساخت‌ها، تأمین امکانات آب، برق، گاز و تلفن برای مناطق محروم براساس آمارهای جهانی پیشرفت خوبی در کشور صورت گرفته است.

عضو شورای عالی فضای مجازی در پایان در خطاب به جوانان با تاکید برحفظ بصیرت خود خاطرنشان کرد: جوانان با استفاده بهتر از فضای مجازی و هم چنین لازم است برای مقابله با تهدید دشمنان بصیرت خود را حفظ کنند.

انتهای پیام/