به گزارش پارس نیوز، 
از گرگان ، جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان از شامگاه چهارشنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در پارک جنگلی النگدره گرگان آغاز و همزمان با مراسم افتتاحیه این جشنواره، مسابقه دوچرخه‌سواری خانوادگی در این پارک جنگلی برگزار و در پایان از افراد برتر تقدیر شد.

نایب رئیس شورای شهر گرگان در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های شهرداری گرگان در برگزاری این مراسم اظهار داشت: پاییز گرگان به واقع یک پاییز هزار رنگ و متفاوت و ویژه است.

محمدابراهیم جرجانی خاطرنشان کرد: همه ما تلاش خواهیم کرد که اتفاقات خوبی را برای شهر گرگان رقم بزنیم تا بتوانیم جایگاه شهر گرگان را در سطح کشور به همه نشان دهد.

وی اظهار کرد: یکی از مباحث بسیار مهم در برگزاری جشنواره‌ها، توسعه گردشگری و ایجاد زمینه اشتغالزایی با توسعه گردشگری است که تلاش می‌کنیم در این عرصه بهترین عملکرد را با تلاش شهرداری گرگان به نمایش بگذاریم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: امروز همه در شهرداری گرگان تلاش می‌کنند تا با ایجاد نشاط اجتماعی، در کنار اقدامات خدماتی، فضای مناسبی را در زمینه اجتماعی و فرهنگی برای مردم ایجاد کنند.

جرجانی با اشاره به آغاز پروژه‌های عمرانی خوب در شهر گرگان گفت: تلاش‌های شهردار گرگان جای تقدیر دارد و این تلاش‌ها را به واقع می‌بینیم و امیدواریم این اقدامات همانند گذشته سبب توسعه گرگان شود.

رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای شهر گرگان نیز در این مراسم اظهار کرد: تلاش شد جشنواره پاییز هزار رنگ امسال با تلاش شورای شهر گرگان و شهرداری گرگان به صورت ویژه و متفاوت برگزار شود.

حمیدرضا آقاملایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهردار گرگان با تلاش‌های شبانه‌روزی در تلاش است تا بسیاری از پروژه‌هایی مانند تله‌کابین، شهربازی، هتل ناهارخوران و بسیاری از پروژه‌های تفریحی و گردشگری در شهر گرگان که آرزو و خواسته مردم گرگان است با سرعت بیشتر محقق شود و حتی کلنگ بسیاری از این پروژه‌ها تا پایان سال جاری به زمین زده می‌شود.

وی اظهار کرد: معتقدم باید به شهردار گرگان فرصت داد تا با اجرای برنامه‌ها در مدت زمان مشخص و به نتیجه رسیدن آنها، عملکرد وی را قضاوت کنیم.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره نزدیگ به 300 نفر دوچرخه‌سوار از گرگان شرکت کردند که در پایان از نفرات برتر تقدیر شد.