به گزارش پارس نیوز، 
احمد حمیدیان عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به جایگاه موسیقی در استان بوشهر و ضرورت آشنایی موسیقی دانان با کتابهای آن اظهار داشت: راه‌اندازی نمایشگاه تخصصی کتاب موسیقی با همکاری جمعی از علاقمندان به موسیقی و هنر شهر بوشهر برنامه ریزی شده است و آثار متعدد موسیقی در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

مجری نمایشگاه کتاب موسیقی در بوشهرافزود: در این نمایشگاه بیش از 350 عنوان کتاب موسیقی برای نخستین بار در معرض دید قرار میگیرند و برای تهیه این کتابها 25 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: این کتب شامل کتابهای آموزشی موسیقی، تاریخ موسیقی و آهنگسازی است ضمن اینکه کتابهای سازهای کلاسیک دنیا و ایران از جمله سازهای کوبهای و ضربهای هم موجود است.

مسئول برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی کتابهای موسیقی بوشهر تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از موسیقی و ارتقا سطح کیفی موسیقی در استان بوشهر است.

حمیدیان خاطر نشان کرد: نخستین نمایشگاه تخصصی کتابهای موسیقی استان بوشهر روز جمعه ساعت 17 در مدرسه تاریخی سعادت بوشهر افتتاح میشود و تا روز یکشنبه 11 آذرماه در همین مکان هر روز از ساعت 17 تا 21 برپاست.

انتهای پیام/