به گزارش پارس نیوز، 

مینو اصلانی روز شنبه به مناسبت هفته بسیج در همایش نقش زنان و چهار دهه ایثار در یزد افزود: بانوان دغدغه مند نقش اساسی در تبیین گفتمان جمهوری اسلامی به دنیا دارند .

وی ادامه داد: برای حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف به برنامه‌ ریزی و تدبیر نیاز است تا آنها به عنوان الگوی واقعی یک زن مسلمان ایرانی بتوانند نظام را معرفی کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه بی تفاوتی بانوان به تحولات داخلی و خارجی کشور به هیچ وجه پذیرفته نیست تصریح کرد: امروز بخشی از جوانان دچار یک روزمرگی هستند در حالی‌که نباید گذاشت نسل دختران جوان ما بی‌ دغدغه باشند.

به گفته اصلانی، بی‌ دغدغه بودن و توجه نداشتن جوانان و بانوان کشور به حوادثی که در اطراف آنها اتفاق می افتد سم بزرگ و خطر جدی برای آینده کشور است .

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: الگوی زن نه شرقی و نه غربی، الگویی است برای برون ‌رفت از همه مشکلاتی که امروز مطرح است و این نتیجه تلاش‌ های شیرزنانی است که در کشور مقاوم هستند.

اصلانی خاطر نشان کرد: خانواده های شهیدان با ایستادگی بی نظیر خود در 40 سال گذشته چهره واقعی یک زن مسلمان را در سطح دنیا نشان دادند و برای کشور افتخار آفریدند.

هفته بسیج از 29 آبان آغاز شد و 2 هزار و 500 برنامه در استان یزد اجرا می شود.

استان یزد با یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت 300 هزار بسیجی دارد.

انتهای پیام/