به گزارش پارس نیوز، 

آلبوم موسیقی «انتظار» با صدای علیرضا خیابانی از سوی موسسه فرهنگی و هنری «ندای ایماژ تبریز» منتشر و راهی بازار شد. همزمان با نشر اثر می توان آن را از طریق سامانه های دارای مجوز به صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

آلبوم «انتظار» اثری به خوانندگی علیرضا خیابانی است که تنظیم قطعات آن را بهمن میرزازاده بر عهده داشته و بر چند ترانه محلی و سروده هایی از رسول حمزه اف و بختیار وهاب زاده با آهنگسازی بهرام منصور اف، قلی عسگر اف، نیامدّین و امین ثابت اوغلو به اجرا در آمده است. این آلبوم که با همکاری آنسامبل «سما» اجرا شده، شامل هفت قطعه به نام های «قادانی من آلیم»، «عزیز دوستوم»، «آلما آتدیم»، «گئجه لر»، «آذربایجان»، «کیمه یالواریم» و «داشلی قالا» است و بهمن میرزا زاده (تار، عود)، سعید میرزا زاده (کمانچه)، یوسف محرمیان (بالابان) و نقی صاحبقرانی (ناغارا) در نوازندگی قطعات به هنرنمایی پرداخته اند.

بهمن میرزازاده صدابرداری، میکس-مسترینگ و نظارت ضبط، پویا راعیان و داریوش اسدالله پور صدابرداران، محمد باقر آقامیری نگارگر، استودیو ندای ایماژ تبریز-داریوش (ضبط) و غلامرضا میرزازاده به عنوان تهیه کننده و مدیر هنری این اثر، دیگر عوامل تولید این آلبوم بوده اند.

آلبوم موسیقی «انتظار» با صدای علیرضا خیابانی و تنظیم بهمن میرزازاده، از سوی موسسه «ندای ایماژ تبریز» منتشر شده است. از همین موسسه، دومین آلبوم علیرضا خیابانی نیز با نام «شیرین یوخو» در آینده نزدیک به انتشار خواهد رسید.