به گزارش پارس نیوز، 

در بیستمین جشنواره تئاتر استان قزوین 6 گروه نمایشی از شهرهای مختلف این استان به روی صحنه رفت.

نمایش مضحکه به کارگردانی کمال زارعی ، کافه سایه به کارگردانی مجید رحمانی از تاکستان، دل پیچه به کارگردانی هادی حسین لو از آبیک، دکلره ساخته مهرداد امامی از محمدیه و 2 نمایش دوئت تنهایی به کارگردانی میثم ملازینل و روایت مردم کوچه بازار فرانسه اثری از سعید شیخی طی سه روز برگزاری بیستمین جشنواره تئاتر قزوین با یکدیگر رقابت کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در این مراسم در تالار اجتماعات بانو حضرت زهرا(س) ، با اشاره به انتخابات اخیر هیات مدیره انجمن تئاتر استان و تغییر مدیریت این انجمن گفت: از 2 دهه خدمات خالصانه، متعهدانه و بدون چشمداشت ناصر ایزدفر در مدیریت انجمن تئاتر استان تقدیر می‌شود چرا که وی مشاور امینی برای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم بود.

اکبر اسکندر نژاد افزود: وظیفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسخگویی به دغدغه های اهالی هنر است و با وجود تمام مسایل مربوط به کمبود بودجه، با تمام توان تلاش خود را می کند.

وی اضافه کرد: یکی از راه های کارگشایی چنین مقوله هایی، همراهی مدیریت شهری با اصحاب فرهنگ و هنر است که خوشبختانه در قزوین در آستانه شورای پنجم اعضای این شورا این نوید را برای حمایت ار هنرمندان به ما دادند.

اسکندر نژاد افزود: یکی از مصادیق این خدمات همین حمایت از برگزاری بیستمین جشنواره تئاتر و نوسازی سالن علامه رفیعی بود که طی سه روز برگزاری جشنواره میزبان گروه های نمایشی شرکت کننده بود.

انتهای پیام/